Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tudnánk tenni? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnánk tenni? Hogyan tudnánk kicsit visszafogni magunkat?

Figyelt kérdés

Én mazohista vagyok, a barátnőm meg szadista. Alapvetően ezzel nincs is baj, össze is illünk, de amikor már életveszély közelében vagyok nos... ott már érezhető egy pici probléma. (Meg amikor maradandó (szóval olyat, ami nem múlik el 3-4 hét alatt) sérülést okoz) Az a leggázabb amikor orvosnak kell valamit mondani a sebekről... (megtörtént eset)

De az a baj, hogy közbe mindketten elvesztjük az eszünket és amíg nincs gáz addig szinte magunknál se vagyunk, nem gondolkodunk.

Kicsit bolondok vagyunk mindketten. 😅

De nagyon szeretjük egymást, csak kicsit extrémen. XD



2019. szept. 11. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg anyádat, hogy vigyázzon rátok.
2019. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Életveszély, 1 hónapon túl győgyuló sérülés = "pici probléma"...

...és én még azt hittem, hogy a leszbikus szexnél nincs ligtosabb dolog a világon... :)

2019. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
* Gyógyuló, lightosabb
2019. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlattal és tapasztalattal - mindig a domináns félnek kell figyelnie meddig mehet el, mi az amit még csinálhat és mi az amit már nem.
2019. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok nagyon durva lenni de azért arra vigyázok hogy a barátnőm közel se legyen életveszélyben
2019. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a négyessel,de ha ez nektek jó,csináljátok. Ha nem,akkor mindketten,vagy legalább a barátnőd próbáljon kicsit tudatosabb lenni. Ha tényleg életveszély van,akkor az már nem játék,és tenni kell ellene,ami abszolút nem nehéz,csak döntés kérdése.
2019. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!