Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok aki volt már fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok aki volt már fizetős lánynál, hogy működik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok, hogy működik? Pasi vagyok és nem azért kérdezem mert erre huzogatom csak érdekelne mert láttam valaki írta már, hogy nő létére volt már fizetősnél és kíváncsi lennék ha valaki leírná részletesen :)

2019. júl. 26. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Jó 7 éve elég komolyan gondolkoztam, hogy elmegyek egy prostihoz.

Nem sexért, tanulni.

Olyan jó akartam lenni az ágyban, mint az a K, akit egy nap 3 különböző pasi dug meg.

Aztán nem mentem, szóval a sztori itt véget is ér.

2019. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hány éves voltál akkor? :)

Mit szerettél volna csinálni?

2019. júl. 26. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez nők között nagyon ritka... és elég gáz, ha valakinek ennyire nincs sikere az életben szexpartner keresésnél.

Profi meg nem attól lesz valaki, hogy sokat dug prostival, ezt ne kelljen egy felnőttnek elmagyarázni.

2019. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!