Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nagyok az igényeim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyok az igényeim ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami komolyabb kapcsolatot. Ez lehet rendes, szerelmi párkapcsolat, de akár egy barátságnak is örülnék extrákkal, ha az tényleg barátság is, közös programokkal, stb.

De ehhez előtte szerintem fontosak a jó beszélgetések, érdeklődés egymás iránt. Nem csak a kép számít, ki mennyire néz ki jól. De azt tapasztalatom, alig lehet értelmesen beszélgetni emberekkel, bármiről, a lényeg hogy fennmaradjon az érdeklődés egymás iránt, egy értelmes színvonalon persze (nem csak egy szavas válaszok, helyesírás nélkül, stb.). De nagyon levisz az életről, amikor csak én vezetem a beszélgetést, én kérdezek, én érdeklődök és mesélek érdemben magamról vagy a napomról. Ilyenkor inkább hagyom az egészet, kedvem sincs találkozni az illetővel...

Ti hogy látjátok? Szerintetek csak én akarok sokat, és a netes ismerkedésnél nem is fontos annyira hogy ott beszélgessünk is, mielőtt lenne valami?

Nyilván aki csak szexet akar annak ez az időhúzás nem kell, azt megértem.



2019. júl. 20. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Netes ismerkedésnél sok ilyen van, ezért kell az életben randizni.
2019. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Teljesen jogos.


Ezért van annyi szingli nő is. Szex oké, beszélgetés értelem nuku.

2019. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Én is valahogy így vagyok ezzel! Milyen jó lenne, ha megfelelnénk egymásnak! 😉
2019. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos amit írsz, mondjuk őszintén én neten sokkal kevésbé figyelek a helyesírásra, de a többivel egyetértek.

Sajnos sokan elég felületesek és csak az érdekli őket, hogy kielégítsék az ösztönös szükségleteiket, aztán persze egy jelentős részük azt mondja, hogy ők nem a szexre mennek, de valahol a háttérben mégis ez az érdek húzódik.

Viszont az is fontos, hogy a kapcsolatépítés, az ismerkedés sokkal könnyebb, gördülékenyebb, személyesebb és őszintébb ha a való világban történik és nem a neten és szerintem vannak, akik ezért sokkal passzívabbak a netes kommunikációban, mert inkább a személyes találkozókat pártolnák minél előbb és minél nagyobb számban (közös kajálások, kávé, ilyesmik).

2019. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó a személyes találkozókat illetően. Persze az is nagyon fontos. De akkor miért nem mondják hogy talizzunk? :D Mert ilyen is van: rám ír, hogy ismerkedne, beszélgetne, mutatunk egymásról képet, írja hogy tetszem neki, és ennyi. Itt megálltunk, nincs tovább. Én meg csak vagyok mint a befőtt. Lehet nekem kéne akkor rákérdeznem hogy szeretne-e találkozni? De igazából ez a kezdeményezőkészség hiányzik belőlem, inkább félénk vagyok és érzékeny, szóval ja. :/

Úgy látszik mások is így vannak vele.

2019. júl. 20. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Képcserénél én is jártam már hasonlóval, úgyhogy már nem igazán küldök képet, mert utána eltűnik, mintha csak arra kellene a kép, hogy gyűjtik őket és erre verik...

Egyébként én sem merek kezdeményezni, inkább megvárom, hogy a másik fél tegye meg az első lépést. Túl introvertált és félénk vagyok ehhez. 😀

2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező?már ha nem baj hogy rákérdezek!
2019. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én ugyanilyen vagyok!:) 19/F
2019. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!