Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg igazi jópasival akire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igazi jópasival akire mindenki azt mondja hogy jóképű sikerült akár már egy alkalmira is összejönnöd úgy hogy csúnya (átlagos) vagy?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"És igen, bőven lett volna módom, de ösztönösen nem bízom meg a nagyon szép emberekben,főleg a meleg világban ami csak a kulsőről szól."

Heteró lányként én is hasonlóan gondolkoztam, aztán jött a pofáraesés. Egy olyan sráctól, aki külsőre nem egy adonisz, bár engem ez sosem érdekelt, úgy voltam vele, hogy belsőre jó ember, és csak ez számít. Aztán kifordult magából, és összejött egy ronda, kiélt fejű csajjal, aki viszont kellően pénzes volt (a srác nincs eleresztve anyagilag). Nekem az volt a legnagyobb trauma az egészben, hogy leadtam a lécet, és ő elárult a pénzért, és összejött egy szakadt libával (aki egyébként szégyell, és titkol). A szívem és az egóm is sérült egyszerre. Ja és utána nem sokkal derült ki az egyik csop.társamról, aki mindig szinte körbeudvarolt (noha én sosem viszonoztam), hogy évek óta kettős életet él, és van barátnője, pedig ő is az a csendes, egyszerű srác LÁTSZÓLAG. Szóval ezek után én 2x is meggondolom, hogy kiben bízom meg, legyen bármilyen is a külseje.

2019. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!