Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg igazi jópasival akire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igazi jópasival akire mindenki azt mondja hogy jóképű sikerült akár már egy alkalmira is összejönnöd úgy hogy csúnya (átlagos) vagy?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoval neked az átlagos az csúnya
2019. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult es azota is egyutt vagyunk
2019. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 nagyon jó pasival is összejöhettem volna alkalmira. Nem azt keresek, szóval inkább kihagytam a dolgot.
2019. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"akire mindenki azt mondja hogy jóképű" - nem biztos, hogy van ilyen ;)
2019. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagyok,bár sokan jóképűnek mondanak. És igen, bőven lett volna módom, de ösztönösen nem bízom meg a nagyon szép emberekben,főleg a meleg világban ami csak a kulsőről szól.

Mindig egyszerű barátom volt, a legjobban pedig a szemuveges, komoly srácok vonzanak.

Aki csak arra megy,hogy szép vagy jóképű barátja legyen, az a világnak mutogatja, hogy neki ez is sikerult. Többségében hiúság és kivagyiság van a háttérben.

De ez van, nem vagyunk egyformák.

2019. júl. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Atlagos palikent volt akinek sikerult fullos modell csajjal osszejonni, aki nem prosti?
2019. júl. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hazszamot tevesztettem, a kategoriara nem figyeltem...
2019. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ott a pont 5-ös... aki egy kicsit is jóképű melegvilágban az már pontosan tudja és vagy kihasználja és fűvel fával vagy úgyis meglép mellőled.

Nem is érdemes ilyennel kezdeni..

2019. júl. 20. 07:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok :)


Köszönöm, hogy egyetértesz. Minden körulöttem lévő kapcsolatszéthullásnál azt láttam, hogy aki jobban néz ki, dekoratívabb, az nem hűséges.

A legdurvább az volt, amikor egy ismerős srác a kevésbé jóképű, de őt imádottan szerető, mindent megtevő, házias, hűséges több éve egyutt élő barátját kacagva cserélte le egy idősebb ,ugyan jóképű, de egoista férfire. Aki aztán szexuálisan durva volt vele, fájdalmakat okozott neki, sokszor hetekig nem találkoztak, és ahol tudta, csalta. A srác szaladt utána mindennek ellenére, az idősebb volt mégis aki dobta.

Vissza akart volna menni a régi párjához, de az nem fogadta vissza. És szerintem jól tette !


Ennyit a szépségről, a "csomagolásról ". Mint a Chipsek többsége, csilli villi csomagolás, színek, de mi van benne ? 5 dkg ennivaló és a többi szagos levegő ...


Lehet konzervatív vagyok,de így látom és hallom innen - onnan, a sok csalódást .

2019. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy jó pasi vagyok és mégis sok nagyon jó srácot dugtam már meg.
2019. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!