Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti miért nem féltek a HIV...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért nem féltek a HIV fertőzéstől és egyéb nemi betegségtől?

Figyelt kérdés

Mindenki azonnal felajánlja magát.

Így hogy bizzon meg bennetek aki (szex) kapcsolatot szeretne?



2019. jún. 21. 18:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

#17

"És óvszeren keresztűl hogy ízleled meg a másikat? Akkor már majdnem mind1 ha műdákó..."

Ha neked a szexben csak az számít hogy mit dugnak beléd/te mit dugsz a másikba, és az ölelések, az érzékiség, látni hogy örömet okozol a partnerednek, meg az hogy épp csak egymásnak szentelitek az időt, érezni a testének a melegét egyáltalán nem, akkor csak sajnálni tudlak.

2019. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

17vagyok.


A HIV teszt ott kezdődik hogy nem a mostani hanem 2hónappal ezelőtti állapotot jelez. Itt két lehetőség van. Ha pozitív akkor nincs miről beszélni, csak gumi.


Ha negatív akkor valószínűleg vigyázott magára, vagy szerencséje volt, de mindenképpen bizalomgerjesztő ha valaki jön vizsgálatra, mint az aki élből elutasítja, mert hogy ő aztán nem.


És mivel kiderült hogy negatív mindjárt másképp oboázol vagy hagyod hogy dugjon. És az ölelgetés mellett az is előnyös ha közvetlen érzed a farkát, nem pedig a gumit.


Szexpartnerkeresőn meg ez nem bizalom kérdés, hanem alapelv. Hiába bízol benne ha egyből befertőz...

2019. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a hszeket hozzászólk én is pár dologhoz.

Nem feltétlen a 18 évesek a szűzek van aki már 14-15 évesen több kolbászt látott mint én egészen eddig.

Én 22 voltam amikor elfogadtam magam teljesen, addig "próbáltam hetero lenni", leglábbis ezzel győzködtem magam, utána vesztettem el a szűzességem, minden téren, addig még csak orál sem volt.


A szűrésről meg annyit.

Ha valóban biztonságos szexet akarsz, nem 5 perc, tudom, hogy vannak gyostesztek, de mi van ha mikor készül a teszt nincs meg az ablakperiódus, a biztoságos az ha rá 1 hónap múlva újra végeztek tesztet, de azt mi garantálja, hogy a másik személy ezt kibírja szex nélkül? Ugyanott vagy, sehol.

Továbbá, a melegek 95 százaléka csak szexpartnert keres, nem keresnek kapcsolatot, akkor szerinted monogámok lesznek legalább 1 hónapig? Hisz csak a dugásra mennek.

Azért 95 százalékot írtam, mert azért ismerek jópár meleg párt akik régóta együtt vannak már.


Egy meleg sem biztonságos, olyan szempontból, hogy nem szedhetsz össze bármit, olvastam már olyan meleg srácról aki családos apukától kapta el, pedig annak aki családos és titokban éli ki a vágyait, sokkal kevesebb ideje van partnereket keresni, mint egy melegnek akinek ott a teljes szabadideje.

Én fél évente járok szűrésre, nem vagyok az a fűvel fával típus, de jobb a biztonság, ha meg van okom kételyre, akkorközben is csináltatok tesztet.

Meg állandó partnerem van. Komolyat keresek én is, de szinte lehetetlen, és inkább legyen egy állandó partner, mint naponta, vagy hetente mással.

2019. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!