Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti miért nem féltek a HIV...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért nem féltek a HIV fertőzéstől és egyéb nemi betegségtől?

Figyelt kérdés

Mindenki azonnal felajánlja magát.

Így hogy bizzon meg bennetek aki (szex) kapcsolatot szeretne?



2019. jún. 21. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel le, hogy mi vagy? Egy aktív nem lehet csélszap? :D Tele a romeo farokképes, felsőtestes aktívokkal, akiket ha nem szopnak le 10 perc levelezés után, akkor már kifordul a világ a helyéről. "Képed? Helyed? stb." Ezek a kérdéseik.

Ugyanolyan könnyűvérű a többség mind2(3) kategóriában. Nem jut idő az ismerkedésre, mert a barátnő/feleség/anyuka/apuka/dédi/Mari néni már kilépett a kádból és mindjárt benyit a szobába.

Nem lenne értelme kiírni, hogy "szpás hétvégén", ha nem lenne rá vevő ember. Ezen érdemes elgondolkodni.

2019. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
*csélcsap
2019. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Milyen Mari néni ? Mi van?


A romeot és hasonlókat hagyjuk . És igen az lenne a jó ha nem lenne vevő a hétvégén valaki kérdésre , de van!!!

Persze az az aktív is szégyellje magát aki kiírja de a te fogalmazásod pont azt mondja amit én .


“Nem lenne értelme kiírni, hogy "szpás hétvégén", ha nem lenne rá vevő ember.“

2019. jún. 21. 20:56
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Semmi. Nincs értelme semmit sem írni neked. Nyavalyogd ki magad, aztán nyugodtan alszol.
2019. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem félek mert valamiben meg kell halni!!!!!

A reakcióid alapján valami ilyen választ vártál, tessék, mostmár biztos sokkal jobb. Amúgy alapból hülyeség a kérdés, szerintem kb mindenki fél tőlük. Nem tudom mi okozta a sértődésed, de nem itt kéne puffogni.

2019. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
A valamibe meg kell hali Nekem és a valamibe meg kell halni MÁSNAK miattam közt azért van különbség. És sok esetben ez a különbség mindössze egy óvszer volna az illető farkán.
2019. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%

És óvszeren keresztűl hogy ízleled meg a másikat? Akkor már majdnem mind1 ha műdákó...


El kellene menni HIV szűrésre legalább, a többi valamennyire gyógyítható. De amikor ezt szóba hozom a többség inkább odébb áll, vagy vérplazma adó lesz. Nem számít hogy már napok óta beszélünk, bejövünk egymásnak meg ki is fizetem akár, nem. Ők tuti biztosak a dolgukban és semmi baj nem érheti őket :D

2019. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Elmész szürésre másnap meg lefekszel valakivel gumi nélkül. Mi van ha ő is így tett előtted. Megcseszheted a szűrést. Az csak az aktuális állapotot mutatja és azt sem teljes biztonsággal. És ezt Te is tudod.
2019. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#17 teljesen igazad van én is így vagyok vele.


#18 pont az hozzad hasonló elmebeteg hozzáállás miatt nem mer normális férfi ismerkedni.

Mert marha egyszerű a megoldás : bizalom!

Együtt elmegyünk szűrésre és megvárjuk az eredményt , addig senkinél semmi. Utánna azt csinálunk egymással amit akarunk. És amikor az egyik váltani akar akkor egyszerűen szól és úgy rendezzük a dolgokat. De addig csak hűség kell.

Aki pedig kockáztatja az egészséget egy 5 perces menetert az meg is érdemli...

2019. jún. 22. 11:30
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom szép dolog az óveszer meg biztonságos. Lehet választani kinek mi fér bele. Azzal kapcsolatban meg, hogy majd az illető jelzi neked, hogy ki akar lépni a kapcsolatból tudna mesélni az a "néhány" meleg akik miatt sok tanulmány szerint többen fertőződnek meg HIV-vel kapcsolatban mint azon kívül. Olvass utána Nem én találtam ki.

Lehet okoskodni de a tény az tény. Az egyetlen 100%ig biztos megoldás az óvszer.

2019. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!