Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek is volt ilyen hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt ilyen hogy kiábrándultatok a férfiakból?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem be magamnak hogy vonzódom a fiúkhoz. A tesóm egyik meleg barátja miatt. Mondta, hogy mennyire tetszek neki, meg helyes vagyok. Smároltam vele, más nem történt. A vége az lett, hogy mielőtt történt volna köztünk valami, összeszedett valami pasit, és még passzív is volt vele holott azt mondta, hogy olyat sohasem csinálna. Most meg azt kéri, hogy bocsássak meg neki.Mert a tesóm rájött, hogy köztünk van valami, és kérte hogy hagyjon békén. Azt érzem, hogy ez rosszul kezdődött, és vannak meleg érzéseim, de inkább lánnyal járnék. Vagy ez normális viselkedés?
2019. jún. 19. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszex vagy!próbáldd ki mindkettőt!
2019. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Egy ideig én így voltam s utána rájottem hogy a 14 éves Japán LányoK hoz vonzódom.. Ezek lehet korszakok...
2019. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak átmeneti. Csalódás után az ember mindig "kiábrándul" egy kicsit. Elege lesz mindenkiből. De idővel ezek az érzések is elmúlnak és a végén ugyan ott leszel ahol elindultál.

Hogy mit hoz a jövő az majd kiderül. Légy nyitott és kövesd a szíved. Aztán majd kiderül, hogy egy másik férfi vagy egy másik nő dobogtatja meg 😀

2019. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!