Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak rosszindulatú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak rosszindulatú, szexmániás bunkók vannak mindenhol? Normális, nem a másságát reklámozó pasi nincs is a világon?

Figyelt kérdés
Komolyan, nektek minden a szex körül forog? Biztosan nagyon jó, és fontos is, de nektek nincs szükségetek arra, hogy valakihez hozzábújjatok, elmeséljétek a napotok, beszélgessetek, stb? Miért csak a szex a fontos?
2019. jún. 10. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem minden ilyesmire szükségem volt amit írtál. Aztán megycsalt a feleségem... Most már nincs szükségem...
2019. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nálam nem így van.Értékelema kapcsolatban az együtt töltött perceket,a nem felszínes beszélgetéseket,az együtt főzéseket.az összebújásokat.érintéseket és lopott perceket.
2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bőven sajnos...

Mi meg akik tényleg egy igaztársat keressünk akihez igen oda bújhatunk stb ahogy írtad, elveszünk köztük. És lehetetlenek tűnik az egész...

Társkeresőkön rémes ami van, de elévtve ott is van normális.

Mert nyílván nem vagyunk egyedül.


18F

2019. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

De, vannak ilyenek. Többnyire kapcsolatban :)

de azért vannak szinglik is. Csak kitartóan kell keresni.

Ismerkedj nyugodtan, kitartóan. Aki a szexel kezdi azt passzold és keress tovább. Csak idő kérdése és meglesz.

2019. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajna nekem csak 1 valaki kellene, akinek én nem kellek. Próbálok ismerkedni, elfelejteni, de kb mindenkinek az az első kérdése, hogy mekkora.
2019. jún. 10. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdedző.. pontosan így vagyok én is ahogyan te:/
2019. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne lennének, vagyunk jópáran.

De azt is tegyuk hozzá, hogy a többség izmos és jóképű, fiatal párhoz akar bújni és elmondani a napját.

Negyvenen felul valahogy a bújási szándék eltűnik :)

49 F

2019. jún. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem azokat akik csak a szexre mennek meg a méretre...


18F

2019. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ilyen ez a gay világ


32 F

2019. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eddig nem találkoztam olyannak, aki jól nézett volna ki, kénytelen voltam otthagyni. Szex-szel kezdeni nem akarok, ezért várok, lehet, hogy örökre. Szánalmas, hogy nincs olyan meleg, aki párkapcsolatot szeretne, és azokat a dolgokat, amiket felsoroltak, viszont jól néz ki. Legalább legyen már önértékelése ezeknek az embereknek. És ne mondja senki, hogy a külső nem számít annyira. Nem egy gnómmal képzelem el az életemet. És sok magyar melegnek banális hajviselete van, amitől szintén kiakadok. A 21. században tartunk, akkor adjunk már magunkra, ha hamarosan úgyis mindenki meghal ezen a bolygón.
2019. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!