Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez most mit jelenthet?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelenthet?!

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel alakult valami, de aztán ő “szakított” velem. Azóta is szinte napi szinten beszélgetgetünk és eleve olyan furcsa, de volt olyan, hogy megemlítettem, hogy megyek ide és ide (tudta, hogy ott van 1-2 meleg srác akinek tetszek) és flegmán közölte, hogy oké, szia. Amikor rákérdeztem, hogy ez mi volt akkor közölte, hogy hát megyek pasizni azért... Illetve van egy srác akivel találkoztam párszor és egész aranyos, és amikor megtudta akkor egyből jött azzal, hogy ott van nekem az xy, a nagy szerelmem. Meg volt, hogy megjegyezte, hogy sosem tudhatom, hogy mit akar tőlem.... kissé féltékenynek tűnik, de amikor rákérdeztem, akkor (nyilván?!) azt mondta, hogy nem. Szíveket meg puszit néha küld, de ez mostanában lehet nem annyira nagy dolog, nem tudom. Azt tudja, hogy én mit szeretnék tőle és mit érzek iránta, de ő nem egészen viselkedik általában úgy mint aki akarna valamit. Féltékeny lehet, vagy nem is tudom?!...

2019. ápr. 5. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát lány vagyok szóval abból indulok ki hogy ha ezt egy lány csinálná akkor valószínűleg nem nagyon tudja az érzéseit hova tenni (nincs kibékülve azzal amit érez vagy nem is fogja fel úgy igazán)
2019. ápr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, meg más is akivel beszéltem ezt mondta. Ő egész lányos úgymond, legalább is belül. Köszönöm a választ!
2019. ápr. 5. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "esetekben" számít az is,hogy az a fiu akiről szó van nyiltan meleg-e?
2019. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"Amikor rákérdeztem, hogy ez mi volt akkor közölte, hogy hát megyek pasizni azért..."

Ilyet már kaptam én is.

Szerintem azt várta, hogy vele találkozz, nem pusztán féltékenység miatt sértődött meg, hanem úgy vette, mintha leráztad volna.

2019. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma 14:01, igazából akikkel napi szinten beszélget, többnyire tudják róla, szóval nem tartja olyan nagy titokban, meg nekem mondta, higy szerinte rajta látszik is.


Ma 14:08, éppen akkor nem volt valami nagy beszélgetés, meg tudja, hogy neki mindig válaszolok, csak mondtam neki, hogy lassan készülődök. Ha meg talit akarok vele megbeszélni, vagy esetleg ő velem, nekem mindig jó, neki jön közbe valami.

2019. ápr. 5. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Akkor nem értem.

de ha barátok vagytok, kérdezz rá.

2019. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 15:43, hát hiába kérdezek rá bármire. Rákérdeztem többször, hogy féltékeny-e? *Nem.* Van valami baj? *Nincs semmi, minden rendben.* Az ilyen féltékenygyanús dolgaira meg neki sincs észszerű magyarázata, hogy miért viselkedik így. De most is kérdeztem, hogy találkozunk-e, órákig meg sem nézte, aztán közölte, hogy nem jó. De ilyenkor fel sem ajánlja, hogy na majd viszont x napon jó lesz, akkor talizhatunk. Csak ha épp eszébe jut vagy nem tudom, akkor mondja, hogy találkozzunk. Én az egész srácot nem értem már.
2019. ápr. 5. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!