Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Melegek közt azért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Melegek közt azért olyan sok a passzív mert félnek a merevedési zavaroktól? Passzívnak lenni könnyebb mint Aktívnak

Figyelt kérdés

A Melegek többsége azért lesz passzív meleg és azért adja fel a férfiasságát és inkább játszik lányt , minthogy merevedési zavarokal keljen szembe néznie?


Hiszen passzívnak lenni könnyebb mint Aktívnak,a Aktívnak fel is kell állítani a péniszét ami potencianövelő nélkül nagyon nehéz főleg ha izgul is.


Ezért lesz inkább mindenki passzív?

Vagy inkább azért mert undorodnak és félnek attól hogy a kukijuk kakis lesz?



2019. márc. 29. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
"aki nem használja a péniszét a férfiasságát pisilésen kívül semmi másra az nem férfi." Na most röhögtem egy jót. A férfi fogalma: Másokat dug.................. Ba.zdki... XDXD Ennyire hülye nem lehetsz kérdező. Így azok gondolkodnak, amiknek semmi érdemük az életben, és attól érzik magukat másoktól jobban hogy ők megba.sztak valakit...
2019. ápr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinek ki a férfi és ki nem...


A te szemedben azok nem, akik a farkukat nem használják szexre.


Az én szememben azok a nyomorultak nem tekinthetőek férfinak, akik felnőtt létükre a passzív és aktív kifejezéseket nagy kezdőbetűvel írják, illetőleg központozási hibákat vétenek.


Igaz, csodálkozni nincs min, az intelligencia hiánya és a gyatra helyesírás gyakran kéz a kézben jár.

2019. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de te beteg vagy. Csatlakozom a felettem levő kommentekhez... Te szerintem hetero vagy. Aki direkt itt hergeli a népet, vagy egy tudatlan...
2020. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!