Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Melegek közt azért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Melegek közt azért olyan sok a passzív mert félnek a merevedési zavaroktól? Passzívnak lenni könnyebb mint Aktívnak

Figyelt kérdés

A Melegek többsége azért lesz passzív meleg és azért adja fel a férfiasságát és inkább játszik lányt , minthogy merevedési zavarokal keljen szembe néznie?


Hiszen passzívnak lenni könnyebb mint Aktívnak,a Aktívnak fel is kell állítani a péniszét ami potencianövelő nélkül nagyon nehéz főleg ha izgul is.


Ezért lesz inkább mindenki passzív?

Vagy inkább azért mert undorodnak és félnek attól hogy a kukijuk kakis lesz?



2019. márc. 29. 17:10
1 2
 1/13 DominikX ***** válasza:
100%

“Aktívnak fel is kell állítani a péniszét ami potencianövelő nélkül nagyon nehéz főleg ha izgul is.”


Ha így gondolod, akkor keresd fel a dokit, de gyorsan, mert ha nem áll fel, akkor ott vagy fizikai, vagy lelki gondol vannak.( főleg ha fiatal vagy)


Azért vagyok passziv, mert:

- Az vonz,

- Nem tudnék nyalni

- hamar elmennék 😂


Igazából ha nagyon muszáj, akkor belemennék, de ha tehetném akkkr inkább lennék full passzív. Az pedig igaz, hogy jóval több a passzív mostanában, szóval aki már megtalálta az aktivját, az becsülje meg, de rendesen ☺️.


22/F/P

2019. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok de csak azért mert azt szeretem és az izgat. A múltkor 10 percen keresztül toltak és közben végig állt nekem
2019. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A full Passzívok azok valójában nem férfiak legalábbis nem nevezhetőek annak ,aki nem használja a férfiasságát csak pisilésre az a én szememben nem férfi.
2019. márc. 29. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Rég röhögtem ennyit egy kérdésen. Nagyon messze vagy a valóságtól. Kicsit olvass utána...
2019. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te meleg vagy? Ha igen elég elszomorító, mert ez kb olyan, mintha egy homofób szekta propagandáját olvasnám a melegek közti közösülésről.


1. Attól, hogy passzív valaki nem lány.

A férfiak g-pontja a prosztata, annak izgatása análisan történik, szóval aki élvezi és csak erre vágyik egyáltalán nem kell, hogy nőies legyen. Ki adja fel a férfiasságát azért, hogy befogadjon egy másik férfit? Egyáltalán mi az, hogy férfiasság? Ez egy fogalom, ami minden korban mást jelent és személyenként is más a megítélése (akár a szépség, boldogság és hasonlók).


2. Én teljesen passzív vagyok, de nem érzem, hogy probléma lenne a hímvesszőm működésével... Másoktól sem hallottam olyat, hogy emiatt választották volna ezt az oldalát a szexualitásnak és nem azért, mert élvezik a testi öröm azon fokát, melyet nem érthet meg olyan, aki ki nem próbálta...


3. Milyen alapon gondolod, hogy könnyebb aktívnak lenni? Nem úgy jön le, hogy kipróbáltad volna, így megítélésed nem objektív...


4. Jómagam és sok passzív kimossuk magunkat nemi aktus előtt (ha nem ma regisztráltál, akkor kizárt, hogy ne láttál volna ezzel kapcsolatos kérdést itt, mert hetente téma...). Ha úgy adódna, hogy aktív oldal vonzana, akkor nem örülnék a végtermék szexuális aktus közbeni megjelenésének, de ezt felkészüléssel, vagy odafigyeléssel el lehet kerülni.


Összegezve: A kérdésed rendkívül provokatív; tudatlanságodról árulkodik; olyan sztereotípiáknak ad teret, melyek egy homofób emberével egyeznek meg.

Javaslom, hogy finomabban fogalmazz és olvass utána alaposan a dolgoknak.

2019. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Te egy komplett idióta vagy. Sok értelme van elvenni a saját és mások idejét ekkora hülyeséggel. Mit képzelsz, hol vagy? Hány éves vagy, 12?
2019. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hagyad már aki nem használja a péniszét a férfiasságát pisilésen kívül semmi másra az nem férfi.


Aki csak arra vágyik hogy a Fiú punciját vagyis a ánuszát adagolják az elég nőies.

Női vágyak vannak benne és általában a passzívak valóban nőiesebbek lányosabbak

2019. márc. 29. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ismerek full passzív pasit, aki konkrétan Schwarzenegger szint, meg nem mondaná senki azt se róla, hogy meleg. Én se affektálok, csajoskodok, hiába vagyok passzív.

2. Attól, hogy passzív vagyok, rendesen áll a zászló, mikor dugnak, akkor is.

3. Az, hogy passzív valaki, nem jelenti azt, hogy nő akar lenni.


Nőj fel.

2019. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy előttem mondták.
2019. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam én már kigyúrt passzívval, és olyan aktívval is aki festi a körmét, szóval az elméleted itt meg is bukott.

Attól hogy valki passzív, még ugyanúgy férfi. Teljesen provokatív azt mondani, hogy ők nem férfiak, hanem nők. Ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy gyerek vagy azért, mert a müzlit öntöd előbb a tálba és aztán a tejet, vagy fordítva.

Az aktív könnyen fel tudja állítani a péniszét, hisz ő erre izgul. Ha mégsem, akkor ott bajok vannak, merevedési zavaroknak hívják, keressen fel orvost.

Sőt,kíváncsi vagyok arra is, hogy szerinted hogyan "lesz" valaki meleg? Ha a heteró férfiaknak merevedési gondjai vannak, akkor ahelyett hogy elmenne orvoshoz inkább úgy dönt, hogy meleg lesz, vagy mi?

Azt, hogy ne legyen székletes könnyedén meg lehet oldani. Például ki lehet mosni vagy óvszert lehet húzni. Az előbbiről milliónyi kérdést találsz gyakorin és a neten, az utóbbit hagy ne kelljen elmagyarázni.

2019. ápr. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!