Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is érzi azt, hogy egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi azt, hogy egyedül fog maradni?

Figyelt kérdés

Az előző párkapcsolatomnál is folyamatosan azt éreztem, hogy hiába jól mennek a dolgok, ennek egyszer vége lesz és persze vége is lett, mert szakított velem és azt sem mondta, hogy miért.

Azt érzem, hogy hiába jól megy az ismerkedés és jól alakulnak a dolgok, összeillünk valakivel, ebből nem lesz semmi.

A melegek közt sajnos nagyon kevés az, aki párkapcsolatot keres és nem keres mást egy idő után. Nagyon sok a kamus is, akiről kiderül, hogy vagy nem is ő van a képeken, vagy meggondolja magát és felszívódik.


Már az ismerkedésnél is azt érzem, hogy ebből semmi komoly nem lesz és személyesen nem fogok bejönni a másiknak, hiába képek alapján jóképűnek tart. Semmi önbizalmam. Szinte mindenkinek nagyon magasak az elvárásaik és a "legjobbat" keresik. Egyre jobban el vagyok keseredve, hogy nem fogok párt találni. Már arra is gondoltam, hogy megpróbálok hetero lenni, hogy legalább ne legyek egyedül. (18f)



2019. márc. 13. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

En 39 vagyok kb 23 eves korom ota nem ismerkedek mert elegem lett a b6zi vilagbol


Ja es inkabb egyedul vagyok minthogy hetero legyek

Szarakodjon a gyerekneveléssel az akinek 6 anyja van

2019. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Éppen ez a baj, hogy nem is lehet felvállalni. Mert akkor jönnek a beszólások. Nem csókra gondolok mert az nem illik. De egy kézfogást is megnéznek vagy azt hogy ahol dolgozol vagy tanulsz nyugodtan elmondhatod hogy igen ez a fiú a párod, és semmi bajod nem lenne belőle. Nyugat-európában ezért van több monogám meleg kapcsolat. Itt meg csak a hátrány érne miatta, mert a legtöbb meleg hiába dolgozik, fizeti az adót úgy bánnak velünk mint a selejtekkel. Ez a fő gond.
2019. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12-es. Értelek, de erre akkor az a megoldás, hogy csak érzelemmentes életet él és csak szexet keres? A magyar társadalommal ilyen téren is nagy gondok vannak, ezt tudom, de szerintem a szűk baráti körben ebből általában nincs probléma. Szerintem ha 2 ember szereti egymást, akkor pedig nem azon bukna el a kapcsolat, hogy nem foghatják meg egymás kezét az utcán vagy nem mondhatják el a suliban vagy munkahelyen, hogy egy fiúval járnak.
2019. márc. 14. 17:13
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
De pont ezen bukik el. Mert Magyarországon szégyen, ha nem heteró vagy. A melegek gyógyításáról riportot ad le a tv stb, az átlag magyar emberek gondolkodása a melegségről. A kis dolgok kézfogás, vagy hogy esetleg ne kelljen teljes titokban élni azok hozzátartoznak a lelki egészséghez. És sok meleg nem vállalja fel magát mert egy kapcsolatot nehezebb elrejteni, mint a szexkapcsolatot. Utána ha kiderül, hallgatja hogy milyen undorító, a heteró férfi munkatársai félnek hogy ráhajt meg ilyenek miatt nem vállalja sok meleg férfi a kapcsolatot.
2019. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Én 16 éve nem lépek félre és ezután se tervezem.
2019. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes téma. Én is úgy érzem, hogy örökre magányos maradok. Mindenki csak szexre hajt, vagy retteg. Gyakorlatilag ez a két kategória létezik, legalábbis eddig ez a tapasztalatom. Sokszor azt érzem, hogy nincs értelme az egész életemnek. (Nem mintha kapcsolatfüggő lennék, az átlagnál jobban szeretek egyedül lenni, viszont a konstans magány őrjítő ha belegondol az ember.)


24/F

2019. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írok mondanivalójában van valami.Szerintem is sok magányos meleg él, és mivel a többség itt élt, és már 40+ -os nem biztos hogy vágyik a külföldre hurcolkodásra, hiszen mire a nyelvvel is boldogul valamennyire az ottani, fiatal meleg srácok meg jóval előnyösebb helyzetben vannak ott is velük szemben. Arról nem is beszélve itt több adót fizetsz, és már a nyugdíjjadat is csökkentenék !
2019. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet

Egy pár hónapja szakítottunk a barátommal, akivel amúgy hosszú távra terveztem (az előző kapcsolataim nem voltak valmi tartósak, és úgy voltam vele, hogy többet már nem is leszek szerelmes erre jött ez a fiú..)

De igazából inkább ő szakított velem..

Azért mert biztos volt benne, hogy meg fogom majd csalni és találok helyette valaki jobbat aztán elhagyom...erre ő szakít velem... logikus megoldás..


Viszont nem hiszem, hogy jó ötlet lenne lányokkal kezdened ha meleg vagy

Semmi értelme..jó nem lennél egyedül, de nem hiszem, hogy boldog lennél egy lánnyal..bár ez a te dolgod nem szólok bele nem tudhatom, hogy érzel


De én inkább lennék egyedül, mint lánnyal..


20F

2019. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van esély találni partnert.
2023. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!