Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek, aki már évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek, aki már évek óta egyedül él?

Figyelt kérdés
Van-e néha emberhiányotok, annak ellenére, hogy jó egyedül is lenni, de nem mindig?
2019. jan. 24. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül elek, de ha lehet, átmegyek a haverhoz.
2019. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül élők írjanak! Akinek haver sincs.
2019. jan. 24. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
36F vagyok. Világ életemben egyedül éltem barát, barátnő nélkül. Néha van emberhiányom, mert jó lenne valakit magamhoz engedni, beszélgetni, ellenni vele. Így nehéz.
2019. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig egyedül voltam. Magával az egyedülléttel nincs bajom. Igazából szeretem is. Emberhiányom sincs nagyon mert nekem még az is sok amit muszályból a munkahelyemen kapok az emberekből. Nekem a kötődés hiányzik. Az, hogy nincs kihez odabújni, ha szar az élet. Szóval értitek. Azt látod, hogy akinek van párja könnyebben megbirkózik a mindennapokkal. Téged meg otthon vár az üres lakás. Igy néha nehéz elbújni a saját gondolataid elől...
2019. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit fura, kicsit fájdogál majd, utána fura lesz mással lenni...
2019. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
15 éve egyedul élek, nem hianyik senki
2019. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, és igen. Egyedül élek. Az égvilágon senkim sincs 4 éve.
2019. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Két szó szerinti barátom volt életemben, egyik évfolyamtárs, másik kolléga. Mikor családjuk lett, mindkettő ment anyuci szoknyája mellé, és lepattintott.

Három párkapcsolatom volt, mind a három megcsalt és elhagyott egy idősebbért.

Most másfél éve egyedul vagyok,de van időm gondolkodni azon, hogy a hűség, mint olyan, létezik -e egyáltalán. Vagy a lábak között található,20 dekás húscsomag vezérli az embereket.

Néha nagyon rossz, hogy a csend fojtogat, de ha azt látom és hallom, hogy mennyi kapcsolat megy tönkre, amik pedig nagy szavakkal,ígéretekkel, nagy szerelemmel kezdődtek,akkor értékelem a magányt.Ha pedig így marad, akkor elfoglalom magam, akkor nem érek rá sem gondolkodni, sem keseregni.De akármi is van, lesz, soha nem irigykedtem senkire.

49 F

2019. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!