Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kivillanó péniszt láttatok-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivillanó péniszt láttatok-e már a hétköznapi életben?

Figyelt kérdés
Öltözőn, nudista strandon kívül, tehát ott, ahol ez nem megszokott.
2019. márc. 10. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Metrón, nyáron.. rövidnadrágban (nagyon rövidben) láttam egy srác alsóját.. meg ami benne domborodott, nagyon izgató volt
2019. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ! Egyszer egy sofőr kolléga a pótkocsi alatt szerelt valamit. Benéztem, hogy mit csinál, és a bőszárú rövidnadrág szárán teljesen kibújt a farka, golyóstól !

Csodálatos látvány volt ! Azóta is gondolok rá sokszor. !Azt nem tudom, hogy Ő észre vette-e, hogy nézem, elég kitartóan ? Azt biztos érezte, hogy kint a cucc,mert azt megérzi az ember. (már tapasztaltam )

2019. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 16:48

Nem, nem, az alsónadrág nem ér, csak a fedetlen pénisz!

2019. márc. 10. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én benzinkúton dolgozok ahol fizetős a WC, és sok fiatal focista/sportember jár be, akik nem fizetnek, ezért megoldjak a szabadba. Rengeteg szép farkat láttam már így! 22/f
2019. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
buszon a srác elaludt és a rövidnaci alján kikandikált a répája
2019. márc. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mennyire?
2019. márc. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!