Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen meztelenséggel kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meztelenséggel kapcsolatos erotikus hétköznapi élményeitek vannak? Elmesélnétek?

Figyelt kérdés

Pl. nektek nagyon tetsző fiú beszélt hozzátok meztelenül, vagy épp közel ment hozzátok, de félelemből nem léptetek semmit, csak csorgott a nyálatok.

Vagy esetleg utcán vagy mások előtt nyilvánosan láttatok nemi szervet vagy egyéb meztelenséget.


2019. jan. 28. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Termálfürdő zuhanyzójában szemben tusolt velem...
2019. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is uszodában fordult elő, hogy velem szemben egy helyes srác zuhanyzott, akinek kicsit kezdett merevedni, de azért még nem állt...
2019. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kicsit izgalmasabban meséljetek.
2019. jan. 28. 16:17
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Én sajna láttam olyat akinek állt. Egy 50-es kövér pasi volt még a kispesti uszodában...

Illetve tiniként gyógyúszáson volt egy kb 17 éves srác aki a zuhany alatt verte ki. Egy elég agresszív és primitív srác volt. Nem csípte senki. Pl mindig örültünk h elmegy még letusolni mert így az öltözőben nyugi volt addig és igyekezett mindenki végezni mire visszajön, hogy ne kelljen vele egy légtérbe lenni.

2019. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, és csak fiúk, férfiak írjanak. Lányok menjenek egy másik témakörbe!
2019. jan. 28. 16:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen volt, egyet mesélek.

Egy wellness helyen történt. A pasit már kiszemeltem magamnak a medencében, lopva a tekintetét ő is rám-rám pillantgatott.

Ha wc-re mentem jött utánam, ha a gőzben mentem ő is arra jött, de nem mertük megszólítani egymást.

Majd kimentem cigizni, az öngyújtóm szándékosan bent hagytam az öltöző kabinban, hogy kérjek tőle tüzet, így kezdeményeztem vele a beszélgetést.

Hová valósi, mióta jár ide? és a többi, de semmi olyan kérdés.

Majd mondtam neki bemegyek a kinti szaunba (nem volt bent senki), megkérdeztem ő is jön-e?

Jött, meztelenül ültem, törölközőt levettem, beszélgettük, közben egymás farkára pillantgattunk lopva, majd szándékosan törölgettem a farkamon az izzadtságot, és közben húzogattam. félmerev lett, ekkora odajött és elkezdtük verni egymásét, majd jó nagyot élveztük :)

2019. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok 27 éves meleg fiú, a másik pasi 40.
2019. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félre vagyok értve. Nem szexuális történeteket, pláne nem homoszexuálisokat várok, csak izgatóan erotikusakat, ahol nem történt s e m m i szex.
2019. jan. 28. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát vicces, hogy ne meleg story legyen és a MELEG kategóriába tetted :D
2019. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meleg szex és meleg erotika ég és föld, de mindkettő a homoszex témához tartozik.
2019. jan. 28. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!