Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen meztelenséggel kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meztelenséggel kapcsolatos erotikus hétköznapi élményeitek vannak? Elmesélnétek?

Figyelt kérdés

Pl. nektek nagyon tetsző fiú beszélt hozzátok meztelenül, vagy épp közel ment hozzátok, de félelemből nem léptetek semmit, csak csorgott a nyálatok.

Vagy esetleg utcán vagy mások előtt nyilvánosan láttatok nemi szervet vagy egyéb meztelenséget.


2019. jan. 28. 15:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak az írjon, aki érti, mire gondolok. Aki nem érti, az úgysem fogja sosem érteni.
2019. jan. 28. 17:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Konditerem öltözőben egy srác teljesen meztelenül beszélt hozzám és nem tudtam eldönteni hogy a hatalmas húsfarkára nézzek vagy a szemébe. Egész hosszú ideig beszélgettünk de egyáltalán nem zavartatta magát, sőt néha igazgatta is a farkát. :D


Egyszer pedig fesztiválon láttam egy srácot letolt gatyával az út közepén hugyozni. Bevallom kicsit felizgatott. :D

2019. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Korábban egy munkahelyi zuhanyozóban lestek meg a korombeli fiatal srácok,amiről mit sem tudtam,csak ķésőbb amikor ezt egyikük elmesélte.Tetszett nekik amikor felállt fürdés közben és ahogy mostam magam.

Az,hogy így láttak annyira felizgatott,hogy egyikúknek elmondtam,hogy ha látni akarnak ismét akkor szóljanak.

Nem kellett sokáig várnom,mert a következő alkalommal sokáig nézhettek meztelenül.

Bár már jóval idősebb lettem azóta,még most is izgatna ha meglesne valaki.

2019. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszonylag nagyobb, husfarkam van, es egyszer a kondiban oltoztem at, amikor ott volt egy pali, aki igy dumalt mindenkihez hangosan az oltozoben, en meg egymagam csendben cask oltoztem. Mikor torulkoztem, es himbalozott a farkam, hangosan beszolt, hogy "huhh bszki van fegyver viselesid?" en kb az egesz oltozo ram nezett. Akkor ott egyszerre voltam zavarban, mert sztem total levorosodtem, de vhol izgatott is a dolog.
2019. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!