Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek melegek, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek melegek, akik nem állandóan pasikról és szexről akarnak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Elég kevés meleg fiúhaverom van, de ők is folyamatosan csak grindr, tinder-en csüngnek, vagy dickpic-eket mutogatnak. „Nézd, mit gondolsz erről a paliról?” meg „nézd meg ezt a csávót, fuu, pörögnék a f****án”.


Baromira unom. És ha mondjuk új emberekkel találkozom, és kiderül, hogy te is meleg, én is, hihi, akkor rögtön áttér arra a témára, hogy na és szerintem ki meleg még így a közös ismerősök közül, mondjam el, kiről mit gondolok.

LÉTEZIK egyáltalán olyan velem egykorú, meleg férfi, aki ezen kívül másról is tud beszélni? Vagy lehet, hogy nincs is igazi barátság két meleg férfi között?


23/F



2019. márc. 9. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennek a dolognak szerintem több oldala van.


Sajnos valóban sok olyan meleg van, akik nagyon benne vannak a meleg körökben, velük valóban nem lehet másról beszélgetni, csak a melegekről szóló pletykákról. Ez számomra is visszatetsző, de meg lehet érteni: ha megnézed a heterókat (fiatalokat), ők sem csinálnak egyebet, mint pletykálnak: egymásról beszélgetnek, ki kivel van együtt, ez meg ez milyen műkörmöt csináltatott stb.


Az egyik előző hozzászólónak is igaza van abban, hogy ha 2 meleg találkozik elsőként de nincs közös téma, akkor valóban nagyon jó közhely lehet, ha közös meleg ismerősökről beszélgetnek.


Hogy létezik-e barátság 2 meleg között? Létezik, de ritka. Ez ugyanaz a helyzet, mintha egy heteró férfi barátkozna egy heteró nővel, minden vonzódás nélkül.

2019. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Többen is írtátok, hogy a szexualitást a párotokkal élitek meg, hát itt lehet a titok nyitja: akiket én ismerek, senkinek sincs pasija, szóval akkor valószínűleg ezért beszélnek állandóan csak arról (még akkor is, ha amúgy lenne más közös témánk is, és hiába kezdek én el arról beszélni, visszaterelik pasikra)
2019. márc. 11. 01:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
persze :)
2019. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan 29 vagyok de ez engem is zavar kisse. En mar inkabb kerulom mindenkivel a szexualis temakat, csak kozeli baratokkal nem, de veluk sem mindig ez a tema. ja es ok hetero lanyok. Pont ezert sincs nagyon meleg baratom, ami miatt a kerdezo irt.
2019. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!