Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek melegek, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek melegek, akik nem állandóan pasikról és szexről akarnak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Elég kevés meleg fiúhaverom van, de ők is folyamatosan csak grindr, tinder-en csüngnek, vagy dickpic-eket mutogatnak. „Nézd, mit gondolsz erről a paliról?” meg „nézd meg ezt a csávót, fuu, pörögnék a f****án”.


Baromira unom. És ha mondjuk új emberekkel találkozom, és kiderül, hogy te is meleg, én is, hihi, akkor rögtön áttér arra a témára, hogy na és szerintem ki meleg még így a közös ismerősök közül, mondjam el, kiről mit gondolok.

LÉTEZIK egyáltalán olyan velem egykorú, meleg férfi, aki ezen kívül másról is tud beszélni? Vagy lehet, hogy nincs is igazi barátság két meleg férfi között?


23/F



2019. márc. 9. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos léteznek, de értsd meg őket. Kivel mással beszélhetnének erről? Egy másik meleg társaságában feloldódhat, beszélhet más férfiak fa.káról.. Előbb utóbb úgyis kibeszélik magukból, utána jöhetnek a kevésbé izgalmas témás.
2019. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én értem, türelmes vagyok ilyen szempontból. De már nekem is sok, hogy 0-24-ben ez a téma :/ tényleg másról nem beszélnek.
2019. márc. 10. 00:05
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Pl én nem éreznék többet barátságnál egy férfi iránt, de mindenem a F***z.

Imádom bekapni és imádok erről beszélni, én jóban lennék velük :D

23/F

2019. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
engem keresel
2019. márc. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sik mindenről szeretek beszélgetni...Ha a kor nem számít, írhatsz!
2019. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Együtt élek a párommal, akibe ugyan olyan szerelmes vagyok, mint évekkel ezelőtt így nem érdekel más. Persze alkalomadtán szoktam ilyen témákról is beszélgetni bárátaimmal, de számomra nem ez az elsődleges. 24/F
2019. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy létezik.

Én pl magamtól nem igazán szoktam beszélgetésben szex témát felhozni, mert sokkal szívesebben beszélgetek ezer más témáról, a szexet meg a párommal élem meg. Persze el sem zárkózom a témától, de igazából nem szeretek beszélgetni róla, így ha valakinek folyton csak ez a témája, akkor nem sokáig tart köztünk a beszélgetés.

2019. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Léteznek. A te esetedben gondolom semmi közös nincs a haverjaiddal bennetek, csak az hogy mindannyian melegek vagytok. Így elég nehéz másról beszélni. :D

Tipikus eset melegek között, megismersz valakit, szimpatikus, de nem nagyon vagytok egy hullámhosszon, feszengtek, ilyenkor valóban csak a szexről lehet beszélni, az nálam is oldja a feszkót.

2019. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Ha keresel társkeresőn barátkat írd le mi a hobbid.

Például szeretek fotózni, szeretek kondizni, vagy szeretem a filmeket és a többi.

Ha találsz egy szintén olyan embert akivel megvan a közös pont, akkor van más téma is amikről lehet beszélgetni.


De egyébként nem mindenki olyan, hogy csak a szexről beszél, ezek azokra jellemző akiknek az első üzenete egy farok kép, vagy szex most?

2019. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan írta már valaki előttem, ha a kor nem számít, írhatsz. Beszélgethetünk kutyáról, macskáról, időjárásról, autókról, politikáról, meg amiről akarsz.Szex csak akkor jöhet szóba, ha te akarod.
2019. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!