Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » "Nemcsak a húszéveseké a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nemcsak a húszéveseké a világ. " Idősebb melegek, hány éves korban vagytok még aktívak? Milyen gyakran szoktatok magatokon "segíteni"?

Figyelt kérdés

#idősmelegek
2018. dec. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

"Nemcsak a húszéveseké a világ."


Akkor az idősebb melegeknek nem a huszonévesekre kellene hajtaniuk :D

2018. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előzőnek: Csak nem megerőszakolt valaki idősebb?
2018. dec. 8. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

Hiába szeretnék megismerkedni 35 - 45 közötti értelmes emberrel, ha ők a tinikre hajtanak, vagy a huszonévesekre.Eddigi kapcsolatomban a legkiegyensúlyozottabb egy 35 évessel volt,kiélte már magát és értékelt sok olyan dolgot, amit egy fiatalabb esetleg nevetségesnek gondolt.Pl ha megleptem a kedvenc sutijével, vagy egy kis verset írtam neki, csak úgy...De volt két huszonévessel is kapcsolatom, évekig,igaz, nem én kezdtem,nem én nyomultam, és mindkettő kudarcos volt.Képtelenek a hűségre,mindkettő ugyanazt a hibát követte el és azt is tudom, mindkettő azóta is csapong és elkeseredett, mert nem találják,amire vágynak. Csak közben lelkileg korombelieket sértenek meg,de ebbe nem gondolnak bele. Ezért nem kell azt hinni, vagy általánosítani,hogy mi "idősek" csak a tinikre hajtunk.Van ilyen is,de nem lehet a többségre mondani.Viszont a mai huszonévesek később rájönnek,mi az érték, mert az is igaz,hogy két fiatal, hasonló korú sem tudja egymásnak megadni,amit lelkileg kell.Ehhez pedig nem árt, sőt használ, ha van pár év kulönbség,de persze nem 25 , vagy 30 év.

Viszont van ekkora kulönbséggel is boldog pár,de az idő előrehaladtával lesz problémás a kapcsolat,illetve lehet azzá, mivel testileg és szellemileg is eltérőek lesznek az igények.

Magán "segíteni" pedig mindenki szokott, az is kapcsolatban él, még ha be sem vallja.Addig nincs is gond míg néha magán segít,akkor van gond, ha mással segíttet....ha magányos ez nem lényeges persze, de kapcsolatban élve baj,ha besegítőt von be valaki.

49 F/a

2018. dec. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!