Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Tindernek van olyan funkciój...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindernek van olyan funkciója, amivel a melegek is ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés

Eddig a Grindr-t és a Romeót használtam, de nem jött be a dolog. Azért kérdezem, hogy a Tinderen lehetséges melegtárskeresés?


Ha esetleg valakinek van más ajánlata randiapplikációkkal kapcsolatban, nyugodtan megoszthatja!



2018. dec. 8. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálsz férfiként és beállítod, hogy férfiakat mutasson. (lány vagyok, csak tipp)
2018. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta Nem egy nagy titok erre rájönni hogy kell.
2018. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -remete- ***** válasza:
100%
Csak ugye a grinder is ugyan az nint romeo
2018. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A tinder azért nem egy tipikus meleg ismerkedos oldal, ha beallitod hogy ferfikent ferfiakat keresel akkor melegeket ad ki vagy heterokat is?
2018. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most kavarok egy sráccal, akivel tinderen matcheltem. És elég sok matchem volt tinderen, azért használják melegek bőven. A tinder hàtránya, hogy jóval kevesebben használják a grindr-nél, viszont talán kevésbé a szexre megy ki a dolog illetve làtsz a másikról arcképeket, nem privátban küldi. Meg ha valaki csúnya, akkor nem matchelsz vele és nem kezd el zaklatni, mert addig nem tud írni, ameddig nem húztátok egymást jobbra. Szóval a szűrése sztem tök jó.

Bár a két társkereső nem üti egymást, párhuzamosan nyomd a grindr-t meg a tindert. Amúgy több srác is van, akit megtaláltam tinderen, romeon és grindren is már, szóval nem platformtól függ, 80%-ban ugyanaz a felhozatal :D

2018. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!