Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Próbáltatok már vibrátorral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már vibrátorral maszturbálni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok egy vibrátor vásárlásán, de mivel aktív vagyok, így nem anális játékhoz, hanem a farkamhoz szeretném használni. Úgy hallottam, ezzel jókat lehet élvezni, meg a herezacskónak is kellemes, ha rezegve cirógatjuk vele, a makk aljához érintve pedig hamar el is lehet süni tőle - hátránya, hogy tartani kell a farkat és ezt is, bár talán ha már áll a farkam, el lehet élvezni tőle kéz bevetése nélkül is, csak a körbe cirógatásától is, nem?

Mondjuk akkor meg szétlőnék mindenhova, azt annyira nem akarom. Talán, ha óvszert húzok rá... Na mindegy, ezt majd letesztelem, de előbb megkérdezem, van valakinek tapasztalata e téren? Próbáltátok már? Mennyire jó egy ilyen hokizáshoz?



2018. nov. 25. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hozzá partnered írj, és elmondom mi hogy szoktuk csinálni. :)

Vibrátor önmagában nem annyira jó, én is azt hittem jó lesz, de ha csak egyedül csinálnám nem élvezném

2018. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez nagyon jó.

2018. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Sajnos nincs barátom, ezért szeretnék magamban játszani, de ha van ötleted erre is, szívesen olvasom.


2: Nagyon köszi, tényleg jó lehet ez a kütyü. Próbáltad már? Mesélsz, hogy hogyan stb.?

2018. nov. 25. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok, úgyhogy nem biztos, hogy tudok segíteni.

ha nem análisan használom a vibrátort, akkor néha orálozom rajta gumival, vagy "frotting"-ot csinálok és úgy verem ki, hogy hozzáfogom a péniszemhez.


A leírásod alapján, lehet, hogy egy makkvibrátort kéne venned (amit még én sem próbáltam).

2018. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kötöd annyira az ebet a karóhoz akkor talán megérné inkább fleshjack -ben gondolkodni.
2018. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kotton helyett használhatsz a célra maszturbátort.

Meg oda is kötheted, sima gumival is rögzítheted.

2018. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem masszőr csinálta análisan is meg izgatta vele a péniszem meg zacsit is baromi jó volt
2019. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!