Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit érdemes tudni a melegbárok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tudni a melegbárokról?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet oda menni? Komoly kapcsolat kialakulhat ott? Egyedül vagy társaságban illik oda menni? Egyáltalán hol vannak ilyen bárok?

Kérlek titeket mondjatok el mindent a témáról amit szerintetek egy kezdőnek tudnia kell!

Köszi mindenkinek!



2018. nov. 20. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

22F, sose voltam, de elfogok menni.

18 biztos, mégis csak egy bár, szerintem, ha valaki ide megy az vagy alkalmit keres, vagy komolyat(ismerkedni, beszélgetni, akar kapcsolat is lehez belőle).

Szerintem nem kell attól félnie snekinek hogy egyedül fog ülni egy darabig.

Sok sikert!

(azért vigyázz kivel állsz le)

2018. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

18 éves kortól engednek be. Én eddig 2 melegbárban voltam, mindig barátokkal mentem. Többnyire alkalmi "vadászat" van főleg ha éjszaka mész bulizás, italozás céljából, de szerintem kialakulhat komoly kapcsolat is. Ha egyedül mész akkor sem fogsz sokáig egyedül maradni :)

Budapesten voltam az alteregoban, valamint Northamptonban a Bostonban.

22F

2018. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen mennék elmennék egy ilyen bárba.

De elsősorban csak is egyedül.

2018. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 18 de 15-16 évesen már be engednek ha nem ordít rólad hogy gyerek vagy. Komoly kapcsolatok nem tudom mennyire lehetséges, egyedül nem ajánlom
2018. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szex miatt mész, akkor menj, ilyen helyekre mindenki leginkább a szex miatt megy.

Viszont azért legyél óvatos, nem tudhatod, hogy mire megismerkedsz valakivel már előtted hányszor volt mással, illetve azért is, hogy legközelebb ne a nemibeteg gondozóba köss ki.

Másrészt ha tényleg ismerkedni, beszélgetni szeretnél, vagy esetleg komoly kapcsolat a cél, akkor ne ilyen helyre menj, inkább ajánlom a Whynotcafe-t.

2018. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!