Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megpróbáljam, vagy nem érdemes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam, vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
Budapesti 49 éves férfi vagyok, akinek eddig jóval fiatalabbakkal volt párkapcsolat. Bár mindegyik évekig tartott,nem lett tartós,mert nálam idősebbekre " cseréltek"...Úgy vagyok vele, ha így alakult, nem görcsölök,nem erre az irányba próbálkozom. Hol, merre érdemes huszonéves, de komoly gondolkodású és értelmes emberkékkel, mint "barát" barátkozni,a szó igaz értelmében.Kiírjam ezt valamelyik társkeresőn, vagy borítékolható a kudarc?
2018. nov. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem próbálod meg esélyt se adsz. Próbáld meg.
2018. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem próbáld meg, nincs veszteni valód. :)

Mindig akad egy-két normális fiatal, aki nem csak egy gyors szexet akar, hanem beszélgetni, barátkozni akár.

2018. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Most kapcsolatot akarsz vagy csak barátkozni. Ha csak barátkozni, nyugodtan írhatsz
2018. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátkozni szeretnék, beszélgetni, programokat...stb. Kapcsolatot,párkapcsolatot nem szeretnék, mert úgy látom, ez nem nagyon működik a meleg világban. Instant dolgokat pedig nem kockázatok meg...
2018. nov. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!