Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz ha valaki (főleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha valaki (főleg manapság) 20 éves kor felett még szűz?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok és 20 éves. Engem nem zavar
2018. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Engem 21éves koromra zavart annyira hogy tegyek ellene valamit.Azelőtt csak sajnálkoztam.
2018. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja most nézem ez a homo kategória akkor nem szóltam.
2018. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Én is utólag jöttem rá.
2018. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Én 22 voltam amikor fiúval elvesztettem. Lánnyal hamarabb. F
2018. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szintén 20 és szűz. Gáz vagy sem, de elsietni sem szeretek semmit :)
2018. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz.
2018. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Én 21 évesen vesztettem el. Semmiről nem maradtam le.

Amúgy melegként sokkal könnyebb szexhez jutni, mint heteroként. Nem vagyok büszke rá, de én is fél év alatt beelőztem minden hetero haveromat, pedig egyáltalán nem a partnerek számának a növelése illetve a szex volt a cél, csak így jött. Most szerencsére egy komoly kapcsolatban vagyok, és remélem, hogy más már nem lesz.

Nagyon sok embert ismerek, akinek több mint 50 partnere volt. És olyat egyáltalán nem, akinek 10-nél kevesebb lett volna 25 éves korára és meleg.

Ne az legyen a cél, hogy minél hamarabb elveszítsd, mert igazából fellépsz a grindr-re, és bármelyik este túleshetsz rajta, talán még ma este is.

2018. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon sok embert ismerek, akinek több mint 50 partnere volt."

Nem akarok senkit megsérteni, de az én szememben inkább ez a gáz nem az, ha egy meleg 20+ osan még szűz. Lehet, hogy én vagyok túlságosan "konzervatív" de ez legyen az én bajom :).

2018. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még van félévem a 20-ig, de egyenlőre nem látom a horizonton a "szőke herceget". Szerintem sem gáz, ha az ember normális kapcsolatot keres, ha viszont csak szexre volnál kíváncsi, akkor (talán) nehezebb lenne partnert találni így.
2018. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!