Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erős passzív vágyaim maradjana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős passzív vágyaim maradjanak meg fantázia szintjén?

Figyelt kérdés

Elég nagy gondban vagyok már 2-3 éve, mert érdekelnek a fiúk (is), de csak addig amíg el nem élv.ek. Csak arra vágyom, hogy egy aktív fiú használatba vegyen és, hogy kielégüljön. Azonban eddig nem tudtam átlépni a gátjaimat.


Szerintetek is okozhatja ezt, hogy régóta nincs már barátnőm? Mi lehetne a megoldás? Köszi a válaszokat előre is.



2018. okt. 23. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Maradjon.
2018. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Énis így voltam aztán elmentem egy meleg bárba, egyedül iszogattam meg is találtak.

Ittunk párat aztán leszoptam

Próbáld ki, megéri

2018. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki így van az elején, ezen a szakaszon mindenki átmegy. Ha kipróbálod egy fiúval, akkor vagy jobban fogod akarni, vagy kevésbé, de addig csak szorítani fog az érzés, amíg nem tisztázod magadban.
2018. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%
Én is így vagyok vele és nem tudom mihez kezdjek,de közeledek a kipróbáláshoz.
2018. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki így esik át, ha nem próbálod ki egész életedben rajtad lesz ez a teher.


Velem is így volt, miután elélveztem már nem szerettem volna, aztán kipróbáltam mert mindig ott volt hogy ki kellene, persze ha szerencsés vagy akkor nem tarsul mellé a depresszió, hogy felsz tole(elfogadás stb), elsonek csak hoki aztan oral aztan alkalmi szex.

Csak alkalmizni akartam, semmi kapcsolatra nem gondoltam, titokba akartam tartani aztán.... Egy alkalmi hozta el a szerelmet...


Ezen at fogsz esni ha akarod ha nem, nem te dontod el, viszont azt igen mennyi ido alatt, hogy ha fiatalkent teljesedik ki benned nem 50 eveskent akkor jó pár elmenyben lesz reszed illetve nem kell egy no mellett leelni az eleted titokban, mintsem boldogkent meghalni ha úgy adodik valaki mellett függetlenül attol hogy 2 férfi, ebbe nincs semmi baj!!!

Csak légy nyitott a változásra, és fogadd el magad úgy ahogy amilyen vagy!

2018. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ,ezeket a kérdéseket, válaszokat olvasgatva jöttem rá,lehet én is kipróbálnám milyen érzés "mással lenni".

Középkorú ff.vagyok, ha valaki segítene, az írjon. Hasonló teljesen kezdőnek is örülnék ................

2018. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!