Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heterók körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnotherTwinkBoy kérdése:

Heterók körében mennyire elfogadott a láb szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Melegeknél ez ugye teljesen elfogadott, nincs ezzel semmi bajuk. Sőt, valakinek csak a szőrtelen láb jön be. De a heterók hogyan viszonyulnak ahhoz, ha egy barátjuk szőrtelenít?
2018. okt. 14. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy tévhit és sok meleg éppenséggel nem szereti a szőrtelenséget. De én nem vagyok meleg, így csak az olvasottak + hallottak alapján tudok erről nyilatkozni.

Nekem alapvetően elég szőrös a lábam, pontosabban most már csak volt, mert hosszas gondolkozás után (ami valóban hosszú volt, évek) szőrtelenítésre vetemedtem. Kezdetben valamikor általános iskolában, felsőben (pontosan nem tudom) kezdett zavarni, hogy szőrös, de még akkor szőke volt. Talán nem is lett volna baj vele, ha úgy marad. Később már eléggé besötétült, megerősödött. Amúgy sötét barna, de feketének tűnik + nagyon sűrű és erős, hosszúra tud megnőni. Egy helyről jön akár 3 szál is közvetlen egymás mellett. Nem csak esztétikailag, hanem úgymond higiéniailag is zavart. Egyszerűen hullott, ott volt mindenütt. Ha mondjuk kiporszívóztam a szobám nap elején, akkor nap végén már akadt jó néhány szál. Haj is hullik nyilván, de valahogy mégsem annyi, az inkább fürdésnél többnyire. Tehát már középiskolás voltam és a végefelé, utolsó 2 évben már leszedtem. Aggódtam is bőven, jött a tesióra, stb, de amúgy senki se kérdezte, és szerintem nagyon fel se tűnt senkinek. Egyszerűen nem foglalkoztak vele. Azóta voltam strandon: nem láttam, hogy bárki bámult volna miatta vagy megszóltak volna. Alapból sokaknak pl nem is látszik, mert alig van és ami van is szőke és csak közvetlen közelről látod, hogy szőrös.

Igazából engem nem érdekel, hogy bármelyik haverom hol, mit hogyan szőrtelenít, azt tudom, hogy nekem így ezerszer jobb. Ha valaki emiatt melegnek titulál.. egészségére. Ha nem is szőrteleníteném szerintem akkor is hasonlóképp gondolnám. Semmi közöm hozzá. Egyébként vannak lányok, kiknek bejön a szőrtelen láb :)

Amúgy szoktam látni borotvált, borostás, szőrtelen lábakat, elég sokat és van, aki(k)ről tudom, hogy heteró. Főleg hogy barátnője(/jük) is van. Max biszex, de azt sem hiszem.

Egyébként ha heterókat kérdezel miért ebben a kategóriában tetted? Teljesen véletlen találtam erre a kérdésre és nem hazudok! :D

... de már hiába is győzködök :'(

2018. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi negatív kritikát nem kaptam emiatt, pedig nekem nagyon durva, erős a szőröm és látni, hogy le van szedve,illetve amikor nő ki.Nálam teljesen megszokott,jó pár éve szőrtelenítem a szüleimtől kapott testszőrnyíróval. F. Ja,és nem vagyok meleg :)))
2018. okt. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Engem nőként nagyon zavar, ha a farkán és a hónalján kívül máshol nyírja a szőrt egy pasi. Nem lehet hozzábújni, mert szúr, plusz szerinten csúnya, amikor az erős, dús szőr kis tüskékben nő vissza. Plusz férfialtan is nekem, ha csupasz egy pasi, mint egy nő. (a sportolók más téma)
2018. okt. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!