Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heterók körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnotherTwinkBoy kérdése:

Heterók körében mennyire elfogadott a láb szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Melegeknél ez ugye teljesen elfogadott, nincs ezzel semmi bajuk. Sőt, valakinek csak a szőrtelen láb jön be. De a heterók hogyan viszonyulnak ahhoz, ha egy barátjuk szőrtelenít?
2018. okt. 14. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
En hajnyiroval picit rovidebbre nyirom, sose szolt meg meg erte senki.
2018. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha bozontos, és rövidre van vágva, azzal nincs baj. De szerintem egy hetero férfinek ne legyen csupasz lába, max sport miatt. Én attól is frászt kapok, ha a keze csupasz egy pasinak.
2018. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én sose vágtam, de aki vágja se érdekelne meg ha én vágnám szóljon meg érte. Bármi ok miatt leszokták vágni, sport vagy bőr betegség stb. Hónalj meg test váll ezeket leszoktam én is mert zavar.
2018. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
úszó,műugró,testépítő srácokon sem látsz sok szőrt nyáron.
2018. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én lábamon se szokott lenni szőr a bringázás miatt, sose szólt senki.
2018. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem húznék párhuzamot a szexuális beállítottság és a szőrtelenítés közt. Ha figyeled strandon, elég sok srác szőrtelenít,nem hinném, hogy mind meleg lenne. Csakhogy nem figyeled,mivel a valóságban senkit sem érdekel, hogy a másik ember mit csinál a szőrével.
2018. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz-nemgáz számomra teljesen elfogadott az is ha NEM szőrtelenít. Sőt :D
2018. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok és a szőrös férfiak sokkal jobban felizgatnak.
2018. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem csak az az elfogadott, ha nem szőrtelenít. Nálam lelombozó, ha egy férfi szőrteleníti magát.
2018. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Én nő vagyok természetesen mindenhol szőrtelenítek nyáron főleg. Télen inkább csak kordában tartom ott lennt, hónalj persze mindig, mert zavar, lábamon nem annyira,mert amugyis szőke szőr van a lábamon, combjaimon, nem lehet látni mert inkább max csak pihék. Férjem, csak borotválkozik, heti egyszer. Lábát, testet, egyéb részeket sose szőrtelenítek, honaljat sem, meg nyáron sem! És én így szeretem, nekem így jön be, olyan férfias, és szexi, főleg a hasán levo szórt imádom, na meg a mellkasán. Szőrtelenítek ferfitest nem jön be, sose jött!
2018. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!