Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk, elmesélnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, elmesélnétek hogyan történt amikor kezdő passzívval voltatok?

Figyelt kérdés

Hogyan avattátok fel a teljesen kezdő passzívot análisan? Élvezte? Ő is elélvezett tőle? Miket próbáltatok ki?

F kezdő



2018. okt. 13. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szia ! Kettővel is voltam, mindkettő korai huszonéves volt.Sokat nyaltam,finoman ujjaztam és simogattam a popójukat, így nem volt kellemetlen nekik. Sőt, nagyon élvezték, az egyik évekre a haverom lett. Pedig húsz év volt a korkulönbség. De érzékien, érzéssel és turelemmel, nem kapkodva és megfelelő körulmények között nincs semmi gond, semmi probléma :) 49 F
2018. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt többel is élményem. Az egyik a mostani párom xd

Igazából 2 hónapig csak petting volt és aztán egy nagyon hosszú elő játék után probléma mentesen be ment! (Azért kellet a hosszú elő játék mert sajnos elég nagy a péniszem és nem a hossza hanem inkább a vastagságával volt baj!)



36/F

2018. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán neki láttunk , feluzgattam ujjaztam kicsitvmajd sok síkosítóval szépen ovatosan, élvezte és elélvezett úgy hogy nem nyúlt magához.
2018. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én avattam pár fiút, az egyiket elmesélem.

16 volt, én 21, neten talált meg, és nagyon szimpi volt. Soakt dumáltunk, majd élőben is dumáltunk, mielőtt az alkalom lett volna. Elmondtam neki, hogyan készítse elő magát, mennyire nem kell izgulnia, csak rám bíznia magát.

Amikor odajutottunk, hogy a szobájában voltunk, akkor hosszú előjáték volt. Nagyon sokat smároltunk, még ruhában, aztán lassan elvándorolt a kezem, és máshol is simiztem, levetkőztettem, végigcsókoltam a testét. Utána a hátára fektettem, felemeltem a csípőjét, kinyaltam. Nagyon szerette, szóval addig csináltam, ameddig a nyelvem jó mélyre tudtam nyomni, éreztem, hogy elelzult.

Majd az egyik ujjam beraktam a nyelvem mellé, utána meg csak ujjaztam és elkezdtem leszopni közben. Láttam hogy kezd nagyon ellazulni, és csak az élvezetekre koncentrálni.

Ekkor csókolgatni kezdtem és a farkam a lyukához csapkodni, nagyon elkezdte ettől kívánni, hogy benne legyen. Mondtam, hogy akkor próbálja ki az orált. Megtanítottam neki, hogy én hogy szeretem, mikre ügyeljen, hogyan torkozzon, és kezdett elég ügyes lenni.

Uténa megint nyaltam, majd a síkosítós makkom a lyuka körül kezdtem közbemozgatni. Azt akartam, h magától engedje be. Szerencsémre nem feszült be, és a sok simivel és csókkal kellően el tudtam terelni a figyelmét a stresszről, vagy a rossz gondolatokról. Ellazult és én milliméterről milliméterre betoltam neki a felét. Ez kb 5 perc volt. Közben sok csók, simi, bíztatás, dícsérés h milyen jó benne, stb..

Miután félig bent volt egy kis pihi, h megszokja. Ez misszionáriusban volt, sztem ez kezdőként nehéz és neki sem volt az igazi, szal hasra fektettem, az kicsit jobb volt, de ami igazán bejött neki, az az oldalas fekvés volt, talán mert végig átöleltem és nyaltam a fülét, nyakát, húztam a haját. Szal végül sikerült egy elég jó menetet összehozni, és nagyon élvezte, kivertem neki, miközben benne voltam. Nagyon kicsiket mozgattam csak a kezemen, ő meg végignyögött.

Mivel kért repetát is az alkalomból ezért gondolom jó élmény voltam neki.

Később mondta, hogy aktív inkább, de velem bármikor lenne megint P :D


24f

2019. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!