Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit jelent felvállalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent felvállalni a melegséget? 18/f

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Bárhol, bármilyen környezetben szóba kerül a nemi identitás, egy percig sem tagodod meg önmagad, és bevallod a beszélgető partner(ek)nek, hogy te meleg vagy. Ez jelenti a felvállalást, hogy büszke vagy magadra és bárkinek el mered mondani. (Amit mondok, nem egyenlő az utcán magukat riszáló, rózsaszínbe öltözött emberkékkel, az már inkább magamutogatás az én szememben)
2018. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Ez mindenkinek mást és mást jelent.

Barátok vagy családi - tehát szűkebb környezet - előtt is felvállalhatja, de szélesebb körben is. Rajta múlik.

Én soha nem titkoltam, de nem is "reklámoztam": akire nem tartozik, azzal nem kell tudatni...

2018. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
#1. Nem kötekedni akarok de az a szexuális irányultság. A nemi identitás az más.
2018. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy nem kell bujkálnod.
2018. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Melegként élhetsz úgy is hogy csak a partnereid tudják hogy meleg vagy! A melegfelvonulásra nem melegek járnak, akik odamennek azok a buzäk. Ha nem akarod kitenni magad céltáblának, elégedj meg azzal hogy elég ha a párod,partnereid tudják. Ha neked nem elég kürtöld világgá.

Ha két hetero ember megy az utcán, nem mindegyik fogdossa a másik seggét a járdán. Aki nem hetero, arról miért kellene mindenkinek tudnia hogy meleg?

2018. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

# 5/5 Időpont tegnap 21:05


Az ég szerelmére... szerinted a meleg párok úgy jelzik, hogy együtt vannak, hogy fogdossák egymás seggét az utcán?! Nem esetleg azzal, hogy kézenfogva mennek, amit a heterók is csinálnak...? Minden kézzenfogva sétáló heteró pár világgá kürtöli, hogy heterók és együtt vannak... és ezzel nincs semmi baj. Ahogy azzal se szabadnak bajnak lenni, ha melegek csinálják ezt.

2018. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
Kívülről szelélve azt, hogy eddig meleg voltál, amit rengetegen elfogadnak. De most elindulsz a buzäság felé vezető igencsak göröngyös úton. És mostmár meg fognak bélyegezni, mert a melegeket is csak kevesen fogadjuk el, de a buzäkat sokan nem szeretik! Jöhet a melegfelvonulás, és hasonló agyatlanságok! :-)
2018. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 -ben a komplett válasz:

"akire nem tartozik, azzal nem kell tudatni"

Ennyi. Köszönöm, hogy kimondtad helyettem.

Nem kell reklámozni, de ha szóba kerül, s úgy gondolod, hogy az illető már áll annyira közel hozzád, hogy ilyenekről beszéljetek (mivelhogy ez szerintem magánügy, kb mint az alsóim színe, vagy, az hogy milyen a székletem stb.), akkor elmondod, és nem félsz a "retorzióktól". Ennyi a vállalás. Nem pedig az, hogy a melegségeddel azonosítod a személyiségedet, és mint amit sok helyen látni, úgy viselkedsz, hogy te egy ember vagy, akinek a bőrszíne X, a szexuális orientációja pedig Y. Én személy szerint nem érzem azt, hogy ezek olyan dolgok lennének, amit rólam másnak tudni érdemes. Nem szeretem megkülönböztetni magamat semmilyen téren a társadalom többi tagjától, ilyen témákban meg főleg nem. Egyenrangúnak érzem magam melegként, és nem szorulok rá, hogy ezzel bélyegezzem meg saját magamat. Szerintem a szexuális orientációm csak egy nagyon apró rész az énemben, nem pedig egy olyan dolog, ami kiemelendő, és ami meghatározna a személyiségemben bármit (pl öltözködés, beszéd, mozgás, hobbi, világnézet, stb.). Én ennél sokkal több vagyok, pont ezért nem veszem jó néven, amikor valakinek erről szól az egész identitása és élete, hogy ő egy (mondjuk) fehér, meleg ember, és semmi több. Vállalja, hogy neki ennyit jelent az egész élete. Magát értékteleníti el ezzel... :)

2021. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!