Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ettől homokos vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől homokos vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap leszoptuk egymást a haverommal.

2018. okt. 9. 08:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
ááá, full heteró vagy! el ne hidd... hogy lehet ez egyáltalán kérdés ezek után???
2018. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

1-es!!😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏

Király vagy!!✌️✌️

2018. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Pedig szopásnál több nem volt
2018. okt. 9. 09:07
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy hogy hova tartozol? Felesleges ezen gondolkodni. Nyilván nem vagy hetero, van némi ferde hajlamod.

Ha jó volt, biztos lesz folytatás is. Ha meg nem, legalább kipróbáltad! Örülj neki hogy volt rá lehetőséged, sokaknak nem adatik meg, csak fantáziálnak róla megfelelő partner híján. Az még pluszban jó hogy a haveroddal csinálhattad, usmertétrk már egymást. Szerintem szerencsés vagy!

2018. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező! Élvezted amikor szoptál?
2018. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ettől nem lesz senki homo. Te már eleve homoszexuális vagy biszex voltál már akkor is, mikor még csak megfordult a fejedben, hogy faszt veszel a szádba.
2018. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen élveztem és megismételném mégegyszer nem vagyok homi hanem hetero bocs
2018. okt. 9. 09:26
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideg hitegetheted magadat, hogy nem vagy meleg hanem heteró. Vágytál erre az aktusra is, és ezek után még jobban fogsz vágyni. Utána kezdesz rájönni, hogy mégsem vagy teljesen heteró, így megpróbálod bemagyarázni magadnak, hogy biszexuális vagy. Legvégül, rájössz, hogy mindig is meleg voltál, csak féltél felfedni, vagy felhagysz az egésszel.
2018. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát jo. Akkor te olyan heteró vagy aki fiúkkal szexel. Nekem aztán tök mindegy hogy te minek definiálod magad :D. Érezd jól magad az a lényeg.
2018. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Ne foglalkozz te senkivel, csak magaddal! Én is csináltam anno dolgokat, amire homározna a világ.Akkor jó volt, élveztem.
2018. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!