Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy fiú harisnyát vesz fel...

Ha egy fiú harisnyát vesz fel hideg időben, akkor ő egyben homokos is lesz ettől?

Figyelt kérdés

csak több fiú véleményére alapozok, akik szerint töketlen az a fiú amelyik harisnyát hor és bu*i


ha fázik miért nem vehet fel?

inkább fázzon fel és állandó vendég legyen az urulógián?


értelmes válaszokat kérek! köszi..


2010. febr. 2. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha harisnyát vesz, akkor már most homokos. Léteznek férfiaknak is hosszú alsónadrágok, inkább azt.
2010. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

nem, csak akkor lesz bu*i ha mindemellett a fiúkat szereti.

egyébként különösebben nincs a harisnyával baj, csak ne lógjon ki se fent(derekadnál) de lent(cipődnél). bár nekem egy farmer bőven elég amíg kibaktatok a buszhoz, meg haza..

2010. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincs semmi gáz vele, csak ne rózsaszín pillagós, meg szivacskés harisnyát húzzon fel :)
2010. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

szerintem csak snassz.

akkor már inkább jégeralsó.

2010. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
dehogy homi, de jobb a Jégeralsó...
2010. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne b*zi, attól, hogy nem akar fázni a mínusz fokban? Gondolom a nadrág alá vennék fel az érintett fiúk. A hosszabb alsónadrágról meg annyit, hogy nem hinném, hogy az a lábszáráig leér és melegíti azt.
2010. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én óvodás koromtól hordok bordázott pamutharisnyanadrágot,és 34 éves létemre még most sem tudom kinőni annyira kényelmes.Kilenc éve pedig összejöttem egy nővel,és boldogan élünk.Láthatod,nem lettem homokos!Ne törődj mások badarságával,vedd csak fel nyugodtan.A bordás pamutharisnyanadrágot ajánlom,az tényleg tuti védelem a minuszok ellen.Ha érdekel hol kapható ilyen,csak üzenj és megmondom.
2012. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!