Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Grindr-en az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Grindr-en az ilyen kezdőüzenet cuki vagy ciki? "nem vagyunk egy kategória", többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti mit gondoltok erről? Adott egy átlagos, nem kidolgozott testű, "csúnyácskább" (ezt tényleg csak idézőjelbe), egy teljesen hétköznapi fiú. Valamint egy kimondottan szép alkatú, szép arcú, szőke, magára adó, divatos, "fullos" fiú.


Na most a szépfiú kap egy üzenetet a másiktól fiútól: "Tudom, hogy mi nem vagyunk egy kategória..." majd elhívja őt úgymond randira/ismerkedni/barátkozni, a lényeg az időzejeles részen van.


Szerintetek ez inkább aranyos, esetleg imponáló a másik fél számára, tisztában van a határaival, de azért megpróbálkozik. Vagy épp ellenkezőleg, látszik az önbizalomhiány, látszik hogy nem szereti saját magát, és ez pont taszító.

Nektek mi lenne az első benyomásotok egy ilyen üzenettől?

Remélem érthető a kérdés és köszönöm előre is ha valaki megosztaná velem gondolatait.

(Ha esetleg valaki letámadna: tudom, a szépség szubjektív. Lehet pont bejönne az átlagos srác a másiknak, meg biztosan ő sem olyan szép ha szingli... Ha lehet ezektől vonatkoztassunk el most, tudjuk, hogy Grindr-en (meg úgy seholse) az emberek 99%-a nem a 'belső szépséget' keresi, köszönöm)



2018. okt. 7. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a csúnyácska, és mikor egy 'helyes, jó pasi' ír rám, akkor én így zavarom el, hogy "Tudom, hogy mi nem vagyunk egy kategória..." 20/f
2018. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DominikX ***** válasza:
92%
Egy ilyen üzenet szerintem ciki. Látni rajta, hogy nincs sok önbizalma. Ráadásul lehet, hogy nekem pont bejönne, de ezzel az üzenettel teljesen elvágná magát tőlem.
2018. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én randiztam már így sráccal. Sőt, össze is jöttünk. Nekem eszmeletlenul bejött ő, vuszont ezzel a folyamatos "nem vagyok olyan szép, mint te" "jobban nézel ki nálam" dologgal teljesen aláásta, hogy "úgy" nézzek rá.
2018. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha valaki úgy akar ismerkedni, hogy közben lebeszél saját magáról xD
2018. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ciki. Tudom sokan a külsőre mennek, de mint a tapasztalatok is mutatják, lehet valaki atomjól kinéző fullos, ha esetleg mellé tapló, és lehet valaki teljesen átlagos, ha belül meg teljesen rendes. Így nézve viszont lehet az utóbbi a magasabb kategória. Egy a lényeg, ne kategorizálj, írj neki normálisan és kész.
2018. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kommentjét :)
2018. okt. 9. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, egy ilyenre egy jó pasi maximum annyit ír, hogy aranyos vagy stb., majd félrebeszél. :D Ha mégis bejössz neki, tuti nem lesz belőle semmi, elhal majd a beszélgetés, nem egy tartalmas nyitánya egy ismerkedésnek. :D
2018. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki. Egyetértek az előttem szóló pár sráccal, ha pont valamiért bejössz a fullos srácnak (sose lehet tudni), akkor semmi értelme így kezdeni, ha meg nem jössz be neki, akkor ugyanúgy nem válaszol, vagy csak félrebeszél, mintha nem ilyen entrée-val kezdted volna. Jó egyszer, az első üzenetben elmegy, lepődj meg rajta, töltsön fel önbizalommal, hogy egy fullos pasinak bejössz, és tudtok beszélgetni, de ez ne legyen többé téma, még az első randin se. Heteró ismerősömtől hallottam ilyet, hogy a srác folyamatosan mondogatta, hogy nem érti hogy lehet vele a csaj, és nem lett jó vége a sztorinak. Gondolom úgy érezte, hogy valami privilégium ez a csaj, nagyon meg akart felelni, feszengett, és végül még az ágyban se tudott helyt állni. Tudom, nehéz kikapcsolni ezt az érzést, de valahogy muszáj. :D
2019. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!