Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti eltudnátok képzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti eltudnátok képzelni kapcsolatot biszex fiúval?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam együtt biszex sráccal, de nem tartott sokáig. Igazából nem is nagyon volt több szexnél. Én próbálkoztam programokkal, de ő mindig úgy intézte, hogy az ágyban kössünk ki.

Szerintem ez nagyon a srác személyiségétől függ. Nem tartom elképzelhetetlennek, ugyanakkor kevés olyan ember van ebben az országban, aki teljesen el tudja engedni mások véleményèt, és adott esetben inkább élne azonos neművel gyerek nélkül, mint egy “normál családban”.

Én még nem találkoztam olyan biszexszel, aki ne csak szexet keresett volna, de nem akarok általánosítani. Van egy haverom - semmi sem volt köztünk soha sem -, aki kifejtette nekem, hogy kb 40 éves koráig fiúkkal nyomatja, aztán feleség... emberileg ezzel nem tudok mit kezdeni, annyira nem is nagy cimborám.

Ugyanakkor ha találnék valakit, aki tetszik és azt látom, hogy mellettem maradna, akkor nem ezen múlna.

2018. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex párom 4 évig voltam velem, nem tudok hűtlenségről, de az utolsó évben már egyre többet hallottam tőle hogy nők, meg milyen jó a p.nci, sőt utólag be is vallotta, ha szexeltünk, már arra gondolt közben hogy nekem is az van, és úgy könnyebben ment el... bocsánat a részletes kiteregetésért... Én 4 évig végül is boldog voltam vele, sajna nem tudom hogy ez minden biszexre igaz-e vagy valaki még ennyit sem bírt volna ki, vagy az egyszerűen emberi kérdés, nem tudom. Mindenesetre a három fő kategória (meleg, biszex, leszbikus) biztos hogy általánosítva ők a legkevésbé megbízhatóak ilyen téren
2018. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Én is az vagyok
2018. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Erre gondolok én is, de milyen megalázó lenne, ha elkezdene idővel nőkről áradozni. Meleg ismerőseim is azt mondják, hogy ne kezdjek vele, meg csak szexre jók a biszexek. De kapcsolatra felejtősek, mert mindegyik nő mellett köt ki, és később azokat is csalják férfiakkal.
2018. szept. 20. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
(2-es vagyok) Nem tudom a jó választ, senki se tudja. Ahhoz először meg kell ismerni magát az embert nagyon alaposan, független meleg, vagy biszex, mielőtt kapcsolatra adod a fejed :) talán nekünk is azért működhetett 4 évig mert előtte sokáig voltunk barátok.
2018. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!