Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezdjem, hol találhatné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem, hol találhatnék partnert?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves vagyok. Nem volt még soha senkim. A baráti körömből sokan melegek, de vannak heterok is. Mindannyian mesélni szoktak a tapasztalataikról, és csak nem rég jöttem rá, hogy én is egy fiút szeretnék magam mellé. Mindig csúfoltak, hogy lányos és vékony vagyok. És a barátaim szerint, egy hetero férfi nem szőrtelenít úgy, mint én...

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek hogyan találhatnék párt? Nem merek csak úgy odabenni egy helyes sráchoz és stresszhelyzetben mindig dadogok. Ezek ellenére szeretnék valakihez tartozni és szeretném kipróbálni milyen a szeretkezés, de nem hiszem, hogy ilyen jellemmel bárkinek is kellenék...Mit tegyek?



2018. szept. 15. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem a 90%-unk a legelején ugyanilyen, mint amit Te leírtál magadról, legalább is viselkedésre. Senki nem úgy kezdte, hogy azonnal óriási öntudattal rendelkezett, szép lassan, sok tapasztalattal lehet csak önmagunkká válni. Írtad, hogy baráti társaságodban többen is melegek, akkor beszélgess velük, minél többet, ilyen témáról. Ők hol tartanak, hogyan ismerkednek. Elvégre nekik hihetsz, nem véletlen fogadtad őket a baráti körödbe. :)
2018. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!