Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Teljesen el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve, hol találhatnék partnert?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 21 éves Budapest környéki passzív macis srác vagyok. Már elkezdtem edzeni, de azért még elég messze vagyok a kitűzött célomtól és nem sikerül aktív partnert találnom szexre.:/ Volt/van valaki hasonló helyzetben? Nektek hol sikerül partnert találnotok?
2018. máj. 17. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Amig tulsulyos vagy, addig nincs sok esely ra.
2018. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A testsúlyod csökkenésével, az önbizalmad, a bátorságod és a magabiztosságod is aranyosan megnövekszik majd. Így könnyebb lesz partnert találni.

Remélem összejön minden majd :)

2018. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán ne legyél elkeseredve, vagy magad alatt.Sokan vagyunk, akik szeretik a macis alkatot, sokkal jobban néznek ki, mint a csontvázak, vagy a kigyúrt, de beképzelt majmok. Persze ízlés dolga, de jó, ha szex közben nem zörögnek a partner bordái :)
2018. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írtad ízlés dolga...
2018. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

ha nem találsz szexpartnert, akkor nem jó helyen keresel.

leírnád, hogy mondjuk az elmúlt 2 hónapban milyen konkrét lépéseket tettél?

2018. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Meg szexre sem talalsz? Pedig ket melegnek konkretan 10 percbe tellik lebeszelni egy szexrandit. Valamit nagyon szarul csinalasz, vagy jo tulsulyos lehetsz.


Kapcsolatot nehez talalni, nem szexet.

2018. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el. Én is kicsit macis vagyok, de dolgozom rajt, hogy ez ne így legyen. Viszont évekig sokkal több plusz volt rajtam és így is voltam már vagy 30 sráccal :)
2018. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy macis?
2018. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk lehet az előttem szólóknak. Én is voltam elég túlsúlyos (180 centihez 120 + kiló), mégis kaptam naponta az ajánlatokat szexhez. Tinder, Grindr, Badoo, Instagram. Valamit nem jól csinálsz.
2018. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtam F24
2018. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!