Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El szeretném veszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném veszíteni a szüzességemet, hogyan találjam meg a megfelelő partnert?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, Budapesten élek, és eddig sajna nem találtam olyan személyt aki alkalmas lenne.

Ne értsetek félre nincsenek teljesíthetetlen igényeim, csupán arra vágyom, hogy akivel csinálni fogom legyen érett, türelmes, figyeljen rám és mondjuk ne csak egy lyukként tekintsen rám. Az se hátrány ha az illető szenvedélyes, és egy laza beszélgetős szexkapcsolat alakul ki köztünk, vagy akár több is. Hogyan találjak ilyen embert?


2018. szept. 8. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván itt.

(A nap kamukérdése.)

2018. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2018. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ott.
2018. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy kamukérdés, tényleg nehéz találni egy olyan srácot, aki nem csak egy újabb skalpvadász, nem csak egy újabb farkat akar megszerezni, mindössze egyetlen éjszakára, hanem érett módon társra vagyik. Ez a felfogás sajnos vagy nem sajnos, de hiányzik a legtöbb meleg srácból (a hetero térfélen nem ismerem a helyzetet, igy nem mondom, hogy ott jobb).

Pont ezért tartok én is ott mint a kérdező, csak én már ha ciki ha nem, 21 vagyok.


Egyébként jobbat ennél az oldalnál, vagy valami társkeresőnél én sem tudok neked tanácsolni.

2018. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A turelmessel van a gond tobbnyire. Mert a turelem

Mindenkinek mas. Van aki hetekig akarja hogy dumaljanak es majd egyszer... na ez meg valoban sok ido. En megertem ha nem varjak ki. En az elsot netrol vadasztam es tudtam mit akarok igy belecsaptam. Mondjuk en aktiv voltam es lehet azert mas passzivkent. Sot biztos. Szoval esetleg ha van kedved ird le a turelmes alatt mi el a fejedben. Amugy meg szurkolok ;) teljesuljon a vagyad ;)

2018. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én innen szedtem fel az első srácot és kb olyan volt a dolog ahogy leírtad: megbeszéltük, hogy nem baszás lesz, hanem szeretkezés. Persze ehhez kellett a partnerek közötti összhang, illetve sokat segített, hogy én mint aktív tudtam és akartam figyelni a másikra. Bárhol találhatsz amúgy ilyen partnert, biztos nem könnyű, de rövid beszélgetés után azért le lehet szűrni, hogy ki hajlandó és alkalmas ilyesmire...
2018. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első alkalommal durr-bele-bumm szerintem borzalmas. Úgy kéne, hogy először csak beszélgetnek, csókolóznak, egy kis simi belefér ruhában. Második találkozáskor már lehet vetkőzni, együtt zuhanyozni, esetleg kézzel örömöt okozni a másiknak. Aztán jöhet az orál. Majd a szüzesség elvesztése.
2018. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!