Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a megfelelő számotokra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő számotokra?

Figyelt kérdés

Passzívoknak milyen testalkat az, ami izgató? Meddig mennétek el?(macis, átlag, kis pocak, kigyúrt, stb.)

Aktívnál szintén ez a kérdés.



2016. máj. 19. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én aktívként a vékony, max sportos srácokat kedvelem, szeretem ha nálam kisebb a párom.

25/F

2016. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok(gondolom). Nekem vékony, fitt, izmos bejön, de a túlsúly számomra eléggé nem.
2016. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pont hogy a superchub (szuperdagi) az esetem. :)
2016. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként bejönnek az izmos, de nem túl kigyúrt pasik, de az átlagos testalkatúak is nagyon be tudnak indítani:)
2016. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
passzív vagyok. a nálam magasabb fiúkat szeretem, akik testalkatban is kicsit erősebbek...de nem kövér és nem mackós. de amúgy nem feltétlenül a testalkatától lesz valaki izgató
2016. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok. Legyen sportos vagy átlagos testalkatú, de semmiképp sem az a kigyúrt, szálkás állat típus. A sportos testalkat azért jó, mert úgy jobban érzem, hogy dominál felettem, amit én szeretek. :) Esetleg még egy kis pocak is belefér, de tényleg csak egy kicsi. :D Azt még simizni is lehet. :D Ja, és fontos, hogy legyen picit magasabb nálam, vagy velem egymagas, de semmiképp sem alacsonyabb. 21f
2016. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen szálkás vagy átlagos testalkatú. 180+ felett az átlagos mivel én 185cm körül mozgok és azért nem szeretném ha sokkal alacsonyabb lenne nálam. Abban az esetben, ha az illető szuper sexy :D eltekintek a magasságától de mindenképpen a testalkata legyen meg.


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzívok, ez a testalkat vonzó számotokra? [link]
2016. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!