Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi a megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a megfelelő időtartam az első szex előtt egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyi, amennyi mindkét félnek kényelmes, és megfelelő. Ez kizárólag a két féltől függ.
2016. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kikötés. Amikor érzitek. De az ez nem megy akkor nézzétek meg egymás használati útmutatóját hátha abban benne lesz
2016. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, nekem a 3. randi az ideális.


N.

2016. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17:21 : A több hónap is normálisnak számíthat?
2016. máj. 7. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, a több hónap is normálisnak számíthat. Az ilyesmiben azért nincs olyan, hogy "normális", "nem normális". Mindenkinek más az igénye, más mértékben fontos neki a szex, és minden egyes kapcsolat más léptékkel halad. Az is lehet, hogy ugyanaz az ember valakivel két hét után lefekszik, de egy másik kapcsolatban pedig úgy érzi, jobb hónapokat várni.
2016. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valakinél pár nap, másnál több hónap. Személyfüggő ez.

De mondjuk, 1 hónap, ha egyik fél sem szűz.

2016. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Több hónap? Felnőtteknél nem. Tiniknél igen. Én nem várnék hónapokat, ha nem illünk össze szexuálisan akkor ne raboljuk egymás idejét. nem is értem minek ennyit várni.. nincs meg a kémia?


N.

2016. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az nagyon sok mindentől függ. a gimiben 1.5 évig jártam egy az akkori barátnőmmel(mindketten szüzek voltunk), akivel végül le se feküdtünk. majd egyetemen összejöttem egy másik gimis lánnyal, akinek én voltam az első fél évet vártunk. de most így 25 felett, tényleg nem igazán szoktuk a dolgot pár randinál/hétnél tovább húzni. de ugye ez nagyon ember függő.


ha valaki nagyon tetszene, akkor várnék vele pár hónapot, de ha nagyon húzza a dolgot, az megcsengetné a vészcsengőt. nem azért, mert nem bírnék várni, de elég furcsa egy felnőtt embernél, és számomra a szexualitás elég fontos egy kapcsolatban.


28F

2016. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8, ha nagyon tetszene akkor várnál vele hónapokat? Nem fordítva? Alapból nem csak olyannal jössz össze aki nagyon tetszik? Minél jobban bejön annál hamarabb kívánod, nem?


N.


2-3 randi nálam.

2016. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem 2 hó volt. bnőmnek 6. kivártam. minden jó volt, mindketten akartuk, egy pillanatra sem lett erőltetett. így volt a legjobb.

tehát ez a két félen múlik. beszélni kell róla

2016. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!