Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, első kalandot (orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első kalandot (orál vagy más) ti hogy hoztátok össze?

Figyelt kérdés

Haverjaimat meg nem akarom kérdezni, mert rajtam kívül már mindenki volt csajjal.


19/F


2016. máj. 6. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rástresszelni.Jönni fog az magától.
2016. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy PC-játékban találkoztam vele. Beszélgettünk pár dolgoról, felvetette hogy találkozzunk. Felmentem hozzá Pestre, és 3 napig csak szexeltünk. Kb ennyi volt az első kalandom. Hozzáteszem nem ez volt megbeszélve, csak így alakult.
2016. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, bence te vagy az?
2016. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok rábeszélés egy utcabál alatt, aztán hazament a barátja... én meg nála aludtam, de ez utóbbi így is volt megdumálva mert a csaj az osztálytársam volt.

S amikor már a házban voltunk, a szülei aludtak, mi meg nem, de elég sokat beszélgettünk, hogy kellene-e vagy sem, de aztán elkezdődött és ... istenem, azóta se cumiztak le úgy. De valószínűleg ez az újdonság érzése miatt maradt meg bennem így.

2016. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban több osztálytársam is járt hozzám korrepetálásra. Nem mintha egy stréber kocka lettem volna, de jobban ment a matek, mint néhány hölgynek ;) és az első két élményem ezekhez az órákhoz köthető: volt egy nagyon aranyos lány, akibe szerelmes is voltam, de csak pettingig jutottunk el; aztán volt egy élsportoló csaj, akivel az első szex élményeim voltak, de nem kezdtünk komoly kapcsolatba, mert állandóan versenyekre és táborokba járt. A mostani barátnőmet egy túrázáson ismertem meg, és egy éve vagyunk együtt.


18F

2016. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehezen.

De aztán rájöttem, hogy nem a külső számít, hanem a pénz.

2016. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen korrepetálos storym van:

Én töriböl voltam szinötös a csajszi semmiböl:)...Meg hát ö volt a suli kurvja ugyhogy nem pénzzel fizetett na:)

2016. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SEHOGY
2017. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!