Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van valami gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imrus92 kérdése:

Szerintetek van valami gond velem hogy a 40/55közötti nők izgatnak ès csak velük èlvezem a szexet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, elfogadunk téged így heteróként. :)
2018. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet enyhe anyakomplexus, vagy pedig volt egy ilyen életkorú nő, akivel kapcsolatban kiskamasz/kamasz korodban volt valami erotikus/szexuális tartalmú pozitív élményed. Lehet, hogy ez a tudat legmélyén van és csak hipnózisban lehetne előhívni.
2018. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló jól mondja.

Semmi gond nincs veled. Én is hasonló cipőben járok (34f), szerintem is anyakomplexus. Nem tartom nagy dolognak.

Ha elfojtod, attól biztos nem oldódik meg az oka, úgyhogy nyugodj meg, éld meg, és akár ki is növöd. Cserébe lesz egy csomó tapasztalatod, amit egy idősebb nő tud átadni. (Nem csak a szexre gondolok.)

2018. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen volt olyan akivel hosszabb ideig voltam ès isteni volt vele egy fiatal nővel nem èlveztem annyira mint vele pedig akor 28voltam ö 51
2018. szept. 5. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ad #4, akkor megvan a megoldás, minden együtt van.
2018. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyetlen gond van veled: az, hogy ezt a homoszexuális kategóriában próbálod kideríteni 😛😃 amúgy semmi gond nincs veled, nem szeretheti mindenki az izmos fiatal srácokat, van akinek az érett nők jönnek be 😉 fogadd el, hogy ők vonzzanak és élvezd velük az életet! 😉😊
2018. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fodor István Ferenc válasza:
100%
Most Te 18 éves vagy, vagy 90? Mert számomra ez nem derül ki.
2018. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!