Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív létemre gond ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív létemre gond ha csak az orált szeretem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem!!

Lenne kedved? :)

2017. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Kapcsolatban vagy csak alkalmira?


Találkoztam már valakivel szexre úgy, hogy csak szopás volt. De egy kapcsolatban nekem az anális szex olyan alap dolog, mint a lélegzetvétel.


25/f, aktív

2017. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha kapcsolatba gondolod akkor szerintem ha olyan társat találsz akinek ez nem gond akkor okés.Bár szerintem az a kapcsolat ideig óráig működne.alkalminál meg egy sebes orálra mindig van vevő.csak ezzel meg szerintem nem kapsz meg sok olyan dolgot amit egy kapcsolatban megkapnál.ha tudod miért nem jön be az anál és olyan oka van hogy undorodsz tőle esetleg csinálták már de nem esett jól akkor próbálj meg olyannal ismerkedni aki kedvet csinálna neked hozzá.erre is vannak praktikák😉.az undorral ugyanez a helyzet.viszont szerintem ilyen partnert csak azok között találsz akik kapcsolatot szeretnének.
2017. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne gond?

Én Aktív BI vagyok, de ugyan így vagyok ezzel...

2017. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem is csak az orál érdekel passzív oldalról. Az anál szex teljesen kizárt.
2017. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha szereted azt is ha kihasználják a szádat akkor nekem nem lenne az, de ahogy előttem is írták kapcsolatban ha olyan a párod nem baj de anál az alap szerintem a kapcsolatban alkalmira nem baj ha csak orál
2017. szept. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nem létkérdés az anál. Volt olyan félisten partnerem, akinek a puszta megjelenése felizgatott. Eszméletlenül erős erotikus kisugárzása volt a srácnak. Volt úgy, hogy az előjáték egy kis birkózás volt az ágyon, és az egymáshoz dörgölődéstől eldurrantam :-)
2017. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen fiatal fiút keresek.
2017. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem lenne gond.
2017. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Maximilian01 ***** válasza:
83%
Én passzív oldalról hasonlóan vagyok ,az anált csak olyannal aki rám is figyel
2017. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!