Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztaltabb aktívok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb aktívok, ti miért szeretitek azt ha egy szűz passzív veletek van először?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Két passzívval volt eddig dolgom. Mindkettő nagyon hálás volt azért, hogy turelemmel és érzéssel vezettem be őket.Pedig nagyon fiatalok voltak, én pedig késő negyvenes vagyok.

Egyébként talán azért jó, mert lehet egy kicsit buszkék vagyunk magunkra, hogy látjuk, ha élvezi és hálás utólag.

Nekem mindkettő hálás volt, az egyik még haverom is lett utána. A kezdők jobban igénylik a figyelmes aktívakat,a tapasztaltakat. Ezt látom, hallom és tapasztalom.

2018. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ftf1983 ***** válasza:
73%
Első csak egy lehet az ember életében és nem kis bizalom is kell hozzá. Én már több kezdő passzívval voltam és mindegyikkel jó volt. A tudat is jó, hogy "igen, én vagyok az első" ;)
2018. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%
esetleg engem is be tudna falaki vezetni 19/f
2018. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Vagy engem? 17f
2018. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Vannak itt kezdo sracok ahogy latom 😊
2018. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is a tudat hogy te vagy neki az első dob a történeten.. Másodszor én azért szeretek szüzekkel lenni .. mert nekem nem volt egy leányálom a szüzességem elvesztése (nem élveztem egy egoista barom volt az illető sajnos) .. és nem szeretném hogy mások is átéljék.. ezért szeretek "segíteni" . Én szeretem ha a partnerem élvezi nem csak én .. türelem.. odafigyelés . 26F
2018. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ftf1983 ***** válasza:
100%

6-os!


Nagyon szimpatikus a hozzáállásod és így kéne mindenkinek, aki szűz srácokkal van. Az első szexuális élmény nagyon meghatározó tud lenni. Ismerek olyan srácot, aki passzívnak indult, de elsőre sikeresen egy nagy farkút fogott ki, aki próbált óvatos lenni, de a mérete miatt a passzív srácnak fájt és nem élvezte. Azóta a srác aktívként működik és nem lehet megdugni.

2018. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

snapchat : kom_boy

ha gondoljátok írjatok nyugodtan :)

2018. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdo vagyok es szuz egyben kivancsi is mindenre. Mar vagyom hogy valaki “beavasson” irjatok! 20/F
2018. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy tapasztalatabb aktív? 15/f/p
2019. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!