Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan hogy kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy kíváncsi hetero?

Figyelt kérdés

2018. aug. 28. 20:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Létezik, alapjáraton hetero vagyok de kaptam már be farkakat
2018. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Akkor biszex vagy, te szerencsétlen...:D
2018. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Többségében inkább kíváncsi, de rohadt gyáva és kamus heteró létezik, akinek viszket alul, de nem mer lépni, szórakozik más idejével és otthon játssza a hű családapát....
2018. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges itt kategorizálni, mert a valóságban nincsenek határozott falak. Még ha lenne is valamilyen szokásrendszer az egyén általános viselkedésére vonatkozóan, a körülmények megváltozása megváltoztatja a viselkedést is. Ha aztán jön valami kis tudatmódosító szer (pl. alkohol), akkor meg még inkább elfajulhat a dolog és egy laza, gátlásokat elengedett állapotban sok minden bekövetkezhet. Az más kérdés, hogy sok ember keményen ügyel arra, hogy ne veszítse el önmaga viselkedése felett a kontrollt. Ugyanis mindennek van következménye és a bizonytalan, esetenként beláthatatlan következmények sok mindenkit visszatartanak attól, hogy kiéljék természetes kíváncsiságukat.
2018. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Meg fogtok kövezni, de bizony létezik, és ahogy egyre elfogadottabbá válik a homoszexualitás, úgy egyre több lesz a "kíváncsi hetero" is. Félre ne értsetek! Én is amellett vagyok, hogy legyen ez a dolog elfogadott. Viszont ennek megvan ez a velejárója.

A kíváncsi hetero egy példája az a srác, akinek ha épp nincs barátnője, szívesen megengedi, hogy egy meleg srác lesz.pja... de neki ez csak szórakozás, méghozzá eléggé aljas, hiszen eléggé összetörheti a meleg srácot. Olyan is van, hogy vki kipróbálja a saját nemét, aztán rájön, hogy ez neki nem pálya. Őket én nem nevezném biszexnek se.

Abban viszont igazatok van, hogy a szexualitás nem fekete vagy fehér, inkább egy skálán kell elképzelni, amelynek egyik vége a 100% hetero, a másik a 100% homo, és a kettő között bárhol elhelyezkedhetünk. De azért aki mondjuk 92% hetero 8% homo, az nekem még mindig leginkább hetero.

2018. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Sok idióta új fogalmat alkot itt, akit leszop egy másik férfi, az már eleve nem lehet hetero, mert a saját nemével létesített szexuális kapcsolatot, ha szereti a nőket is akkor biszex, de hetero biztos nem!
2018. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%
Létezik, mert én is az vagyok, annak ellenére hogy nem vonzódom a férfi nemhez, 100%ig biztos vagyok benne, minthogy abban is hogy a női nemtől jövök lázba, viszont kiváncsi vagyok rá hogy milyen ha egy húsvér farokkal megdugnak. Lehet hogy megbánnám, az is lehet hogy el sem jutnék odáig hogy, megtörténjen de sokat gondolok erre mostanában és egyszer jó lenne kipróbálni.
2018. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó, te hülye vagy, nem hetero, maximum biszex. Hetero soha.
2018. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez itt egy felnőtt társalgás, távozz innen! Eriggy leckét írni és feküdj le aludni! Már elkezdődött az iskola ha jól tudom, holnap korán kell kelni.
2018. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Látánes homoszex az összes "kíváncsi hetero" akik maguknak is félnek bevallani hogy biszexnek... vagy tényleg homok...
2018. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!