Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Homo srác vagyok. Mindig amikor megismerek egy pasit aki kicsit is tetszik, elszoktam képzelni, hogy milyen lehet az...ánusza. És ilyenkor ezen agyalok csomót és persze fel is áll.


Ez normális? Nem azon gondolkozok, hogy mondjuk milyen a teste, az izmai, vagy milyen személyiség, hanem az ánusza érdekel csak. Van még így valaki? Persze a szexben is igyekszem minnél előbb a témára rátérni és közelről mneg vizsgálni.



2018. aug. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Olyan vagy mint egy kutya, vagy általánosságban egy állat. az ösztöneid vezérelnek, vagy jobban mondva nem azzal a fejeddel gondolkodsz mely a nyakadon van. Ösztön ember vagy, és azért gondolsz egyből az ánuszra mert amint tehetnéd, egyből beledugnád a farkad., mivel tudod hogy neked az jó... alapjában véve szánalmas egy alak lehetsz...
2018. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ebben semmi szánalmas! Sőt! Ánusz fétis ez. Én is vagyok így pasikkal, csak más testrésszel is.
2018. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Fiatal koromban engem az izgatott,ha mutogathattam a fenekemet...
2018. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 .,,.,,.,, ***** válasza:
25%
Nem!
2018. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem például az arc és a test a fontos.

Második a feneke.

Marmadik a farka mérete.

Majd a végén a személyiség.


Tehát nekem a test a fontosabb.

2018. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!