Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is az arc a döntő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is az arc a döntő?

Figyelt kérdés
Nekem a test és a farok és nem értem emiatt azokat akiknek az arc. Ráadásul a 90%-nak az arc... Kort is írjatok és azt is h aktív, uni vagy passzív vagy. Én aktív:)

2018. aug. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit keresek.

Ha kapcsolat a fő cél, akkor az arc az első, persze ettől a test és a farok sem elhanyagolható szempont számomra.

Ha alkalmi, akkor pont fordítva.

19 uni

2018. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha csak úgy fel akarok izgulni nyolc húsztól nyolc huszonkettőig egy testtől, akkor aztán zsák is lehet a fején... Engem a fenék, csípő, comb, has tájéka izgat, farok egyáltalán nem. (Tudom, én ilyen fordított eset vagyok, de ez van.)


Ha viszont életem szerelmét keresem, aki számomra természetesen esztétikai élményt kell, hogy nyújtson, akkor persze, hogy az arc, a szem, a hajstílus a döntő.

2018. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is szexhaverságra értem a dolgot :)
2018. aug. 16. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Először az arcát látod, tehát abból tudsz következtetni. De ha olyan helyen vagy, mint a Magnum, az egész testét nézheted.
2018. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!