Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok az alkalmi szexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alkalmi szexről?

Figyelt kérdés

Szerintetek belefér ez egy olyan ember életébe aki alapvetően hosszú távra szóló komoly kapcsolatot keres, de jelen körülmények között ez még nagyon nehézkes? Mind e mellet szívesen szexelne egy jót is.

Nektek bele férne az, hogy amíg nem találtok komoly kapcsolatot, addig néha csak alkalmi szexkapcsolatot létesítsetek valakivel?



2018. aug. 2. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igy szoktam most is ket baratno kozott vagyok es amig erzelmeket nem tudok adni addig csak amolyan vonzalom es szex
2018. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
èn is ezt keresek, de nehèz ilyet találni. hosszú távra keresek majd, de most jelenleg nem èrdekel. Csak az alkalmi. 28/f
2018. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze belefér. Nincs ezzel semmi gond.
2018. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most csak is erre vágyom.
2018. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én most próbálok visszacsöppeni az alkalmi szex világába, 17/p
2018. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!