Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire eltejedt melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire eltejedt melegek körében a durva erőszakos szex?

Figyelt kérdés

Aktív domináns fiúknak szól főleg a kérdésem, az érdekel, hogy van közületek olyan akit izgat ha kedvére használhatja a partnerét ahogy csak akarja? Valakinek volt már ilyen partnere?


Én szubmissziv vagyok, nem szeretek kezdeményezni, valakire rámászni, én mondjam meg állandóan hogy mit is csináljunk...


Ezért inkább domináns pasikat keresnek, akik irányítanának azt tehetném amit mondanak, szóval hogy nem agyalok semmin, csak nyugodtan csinalom amit ő mond nekem, és csak az élvezetre összpontosítok.



2018. júl. 31. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Van ilyen?
2018. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy domináns (?) pasik többsége azt várja, hogy te kezdeményezz, nyomulj nála. Ha nem tudsz átmenni valami nyomulós, r*b*ncos k*cs*g szintre, akkor már nem is foglalkozik veled.

Ez meg gondolom azért van, mert más szubok simán így tolják, de aki meg introvertált, annak semmi esélye sincs. Kivéve talán, ha nagyon jól néz ki. Viszont az inkább az extrovertáltakra jellemző.

2018. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ftf1983 ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint egyre több főleg fiatal passzív srác szereti, ha dominánsak velük. Az, hogy milyen mértékben az egyénfüggő, de én már találkoztam mindenfélével.
2018. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira elterjedt
2018. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Mennyire elterjedt? Engem vagy két órája dugott meg a pasim keményen (gumi nélkül, belém élvezéssel), még mindig fáj a popóm


Fáj de izgat is, megyek megint kiverni magamnak :D


Nem tudom másoknál milyen ez, én hiába mondom neki hogy óvatosan de ő a főnök:/


19/P

2018. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!