Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan csinaljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Szoval a lenyeg h meleg vagyok,kb. 3 4ed eve tudom es tetszik egy sracc.Lanyokkal voltak kisebb probalkozasaim de nem jott ossze.A lenyeg h mind a ketten jarunk tancra ebben a kozossegben apszolut elfogadjak az ilyesmit.Baratkozni is konnyu szoval azzal sincs gond.(Bar eddig csak 1szer beszeltunk de...)A lenyeg h hogyan kell kozeledni mire kell figyelni es ha mar belementunk nem feltetlenul vele hanem ugy amugy:Mire kell figyelni egy kapcsolatban,smarolni hogyan kell azon kivul h egymas szajaba dufjuk a nyelvunk...mit kell bent csinalni,milyen gyorsan kell haladni?A lenyeg a kozeledes deeee esetleg a tobbire is kapnek valaszt azt megkosszonnem.es ha lehet melegek irjanak es ne irjatok olyan valaszt h "mire valo a net" mert a gyakorikerdesek rezben ezert van...ill. van egy kis szir szar konyvem deee az tenyleg nagyon szar.
2018. júl. 16. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én tévedek, és más mást mondd, de szerintem az elején ugyanolyan mintha csak barátkoznál valakivel, tehát semmiféle plussz nyomulást nem érdemes tenni bele.

Akkor úgy is kiderül, hogy emberileg mennyire vagytok egy hullámhosszon, az hogy neked mondjuk nagyon tetszik, abból még nem lesz kapcsolat.

Feltéve ugye, hogy legalább biszex, de ezt a részét most szándékosan átugrottam, enélkül értelme se lenne.

Aztán biztos arra is van módszer, ha kicsit jobban különböztök a kelleténél akkor hogy lehet mégis csak közeledni, de ehhez inkább rutin kell és tapasztalat.

Ha elsőre nem megy, akkor talán vedd lassabra, hogy ne tűnj nagyon nyomulósnak és adj időt mindkettőtöknek, míg ráérzel, máskülönben csak egy görcs lesz az egész, azzal meg könnyen eljátszol minden lehetőséget.

Igazából ha működhetne a dolog, akkor nyitott lesz rád szerintem, és hamar felfedez magának ő is, ezért nincs értelme rágörcsölni, ellenben ha nem, akkor meg úgy is mindegy.

Nem akarok nagyon idealista lenni, míg lányokkal próbálkoztam addig tök bizonytalan voltam és állandóan a technikázásra helyeztem a hangsúlyt, mit hogyan kell vagy lehet.

Aztán mikor megismertem az első barátomat, minden olyan természetesen és könnyen alakult, mert volt köztünk valami minden különbözőség ellenére.

Már nem gondolkoztam annyit, csak csináltam ahogy jónak éreztem.

Persze élőben azért döcögött az elején, de ha kezdő vagy azt bizony nem tudod letagadni, nincs is értelme nagyon rejtegetni, azt bizony végig kell vinni.

Első csók kb ugyanez, mindenképp bénázás, de ha bejöttök egymásnak, akkor az össze fog tartani titeket és túljuttok ezen.

Annak idején én is olvastam a technikai részét, aztána váleméyneket, hogy érzésből kell, aztán mikor odakerültem, akkor igazából borult minden :D.

Ettől még persze felkészülhetsz rá, de szerintem ez sem olyan mint a filmekben, vagy sokaknál nem. Nem valószínű, hogy egy spontán mindent megváltoztató csók után jönnétek össze.

Tudom több konkrétumot vártál, de nincsennek igazán szabályok, vagy minden esetben működő szabályok, ez valahol mindig csak az adott 2 emberen múlik, ami meg 1000 féle élethelyzetet produkálhat.

2018. júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani h o is meleg
2018. júl. 16. 21:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja es nagyooon kosziiii
2018. júl. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!