Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pucsítottam egy középkorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pucsítottam egy középkorú férfinek. És most undorodom magamtól. Most mi lesz? 18/f

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

most a pokolra jutsz...

ugy mi lenne...semmi...

2018. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Hogy mi lesz azt nem tudom, de székrekedésed aaaz tuti nem lesz.
2018. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Buran ***** válasza:
97%

Vegyél egy forró zuhanyt/fürdőt, esetleg igyál egy teát, nyugodj meg. Gondold végig, miért tetted, próbáld megemészteni, esetleg keress egy korbán hozzád illő srácot, aki mellett elfelejtheted az élményt.


Csináltak emberek nagyobb őrültséget is, nem dőlt össze a világ, a nap holnap is felkel.


(Ha nem használtatok gumit, azért majd egy HIV/AIDS szűrés nem árthat, olyan 4 hét múlva)


23/F/m

2018. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!